Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi olan Sadakatsiz bu hafta oldukça heyecanlı yeni bölümüyle sizlerle olmuştu.  Başrollerde yer alan Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen’in yer aldığı sadakatsiz dizisi yine bu hafta her hafta olduğu gibi izleyicisini ekranlara kitledi.

Olay akışının bir bölümde fazlasıyla değiştiği sadakatsiz dizisi, Cansu Dere’nin canlandırdığı Asya karakteri ile keyifle izlendi.

Asya’nın dik duruşu ve sakin tavrıyla gerilen Caner Cindoruğun oynadığı volkan karakteri ve Melis Sezen in canlandırdığı derin karakterini oldukça şaşkına çevirmiştir. Volkan ile Derin’in evlendiği ve çocuklarının doğduğu 2 yıl sonrası olarak ilerleyen dizi, verdikleri biz döndük davetiyle bütün tanıdıklarını bir araya toplamıştı. Asya katıldığı davette izleyiciyi sonunda dedirten kapak hareketiyle memnun etti.

Bu da sana kapak olsun Derin! Sadakatsiz dizisinde Asya lafı çaktı, izleyici ‘oh’ çekti!

Gösterdiği davetiye de eski soyadı kullanılan Asya, davetiyesiz giriş olamaz diyen Deren’e kapak şeklinde göstermiştir.  Başarılı oyuncu Cansu Dere’nin ekranlarla tekrar buluşması izleyiciyi oldukça mutlu etmiştir. İzleyici kitlesinin çok memnun olmadığı aldatma sahnesi farklı yorumlar yapmalarına neden olmaktadır.

Bu da sana kapak olsun Derin! Sadakatsiz dizisinde Asya lafı çaktı, izleyici 'oh' çekti! 2

İzleyiciden büyük tepki alan Melis Sezen ve Caner Cindoruk başarılı oyunculukları ile izleyici kitlesini sinirlendirmeye devam etmektedir.  “Yılın yüzsüzleri” diye isimleri geçen derin ve volkan bu bölümde Asya şoku yaşamıştır.  Sadakatsiz dizisi Çarşamba akşamları kanal d ekranlarında sizlerle olacaktır. Yeni bölümü kaçırmayın.

Bu da sana kapak olsun Derin! Sadakatsiz dizisinde Asya lafı çaktı, izleyici 'oh' çekti! 1

Asya Yani Cansu Dere Kimdir?

14 Ekim 1980 de doğan Cansu dere,  Yunanistan göçmeni bireylerden meydana gelmiştir. İlköğretim okulunu ve ortaöğretim okullarını İzmir’de tamamlamıştır. 2000 yılında kanal d ekranlarında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasını 3’üncülükle tamamlayan başarılı oyuncu mankenlik ile devam etmiştir. Birçok defilede yer almıştır.

Yurt dışı organizasyonları ile bizleri Türkiye’mizi temsil eden Cansu dere 2002-2003 yıllarında çeşitli defileler de yer almıştır. İstanbul üniversitesi arkeoloji bölümünde okuyup, birçok başarı elde etmiştir. Sunuculuk ta yapan başarılı oyuncu birçok dizide de yer almıştır.

Başrol olarak birçok dizide yer alan güzel oyuncu ekrandaki izleyicilere kendini sevdirmektedir. Metro palas adlı diziyle dizi hayatına başlayan Cansu dere sıla adıyla bilinip, sevilmeye başlamıştır. Başarılı oyuncu dizilerde hala başarılı olarak izleyiciyi ekran başına kitlemeye devam etmektedir.