Gündeme bomba gibi bir aşk iddiası düştü. Masumlar apartmanında oynayan Farah Zeynep Abdullah (31) ile Murat Boz’un (40) beraber oldukları haberi gündeme epey salladı.

Murat Boz ve Farah Zeynep Abdullah aşk mı yaşıyor?

Aşk iddiasının ortaya çıkışı Snob Magazin haberiyle oldu. Magazin kulislerinde oldukça konuşulan birliktelik ünlü şarkıcı Murat Boz ile Masumlar Apartmanı’nda gönüllere taht kuran Farah Zeynep Abdullah arasındadır. Tüm magazin dünyasında bu birlikteliğin haberi konuşulmaktadır.

Halk Arasında ki Rahatlıkları Gözden Kaçmadı

Bir masa etrafında oturan kişiler arasında ünlü ikili de yer alır. Masa etrafındaki buluşmada Murat Boz ile Farah Zeynep Abdullah yan yana oturdular.  İkilinin birlikte oldukları ve aşklarını gözlerden uzak yaşadıkları duyulan haberler arasındadır. Başka kaynaklara göre ise ikili ortak bir proje için çalışmaktadırlar. Bir müzik projesi üzerinde çalıştıklarından dolayı böyle haberlerin çıktığı söylenilmektedir.

Bomba iddia! Murat Boz ve Farah Zeynep Abdullah...

İkili sosyal medyada birbirlerini oldukça yakın şekilde takip ediyor. Geçtiğimiz ağustosta Farah Zeynep Abdullah doğum gününü kutlamış ve 31 yaşına girdi. Ünlü oyuncunun doğum günü organizasyonuna Murat Boz da katılmıştı. İkilinin aşk yaşayıp yaşamadıkları oldukça merak edilmektedir.

Her İki Ünlü İsmin Bir Araya Gelmesi Aşk Dedikodularına Neden Oldu

Sevilen ikili geçmiş dönemlerde farklı kişilerle anılmışlardır. Farah Zeynep Abdullah önceki aylarda YouTuber olan Reynmen ile kısa süreli bir ilişki yaşadı. Murat Boz ise birliktelik konusunda daha eski zamanlarda gündeme gelmişti. Geçtiğimiz sene Aslı Enver ile ayrılık yaşayan Murat Boz, bu birliktelikle ilgili magazinde oldukça sık yer almıştı.

IMG_3239

Murat Boz ve Aslı Enver çiftinin ayrılıkları uzun süre konuşulmuş ve çok geniş bir kesim bu ayrılık hakkında yorumda bulunmuştu. Ünlü şarkıcı Murat Boz, Aslı Enver ile ayrılık yaşadıktan sonra da başka kimseyle birlikte görüntülenmemiş, aşk ile ilgili iddialarla gündem gelmemişti. Şimdilerde Farah Zeynep Abdullah ile anılmaya başlayan Murat Boz konuyla ilgili bir açıklamada bulunmadı.

9c8f0a91-90e5-4c0e-9534-f99c3e1d01a4

Aynı şekilde Farah Zeynep Abdullah da konuyla ilgili bir açıklama yapmadı. Ancak magazin dünyası ikilinin birlikte olup olmadıkları üzerine oldukça çalkalanmış durumdadır. Bakalım konuyla ilgili herhangi bir gelişme yaşanacak mı? Zaman, bu birliktelik haberini doğrulayacak mı yoksa yalanlayacak mı?