ATV ekranlarının en çok sevilen ve izlenen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünün final sahnesinde Züleyha’nın herkes uyutarak Yılmaz’a kaçtı sahneyi görüyoruz. Bu dizi yayınlanan son bölümü ile herkesi ekran karşısında kitlemeyi başardı. Başarılı oyunculukları ile ve muhteşem senaryosu ile reytinglerde hiçbir zaman düşmüyor. Züleyha evde gül şurubu yaparak içerisinde uyku ilacı koyup herkesi uyutmayı başardı. Herkes

sonra Züleyha bebeğini de yanına alıp evden kaçtı. Son bölüm final sahnesi olarak öne çıkan bu bölüm herkesi çok etkiledi. Yılmaz ile birlikte arabaya binerek Çukurova’dan ayrıldı. Bu sahneye seyirciler çok sevindi. Züleyha ve Yılmaz’ın kavuşmasını isteyen kişiler sosyal medyada da çok fazla paylaşımda bulundu.

0x0-76-bolum-foto-galeri-1607500090578
Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin 77. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Son derece heyecanlı geçen 76. bölümden sonra izleyiciler büyük bir heyecanla 77. bölüm fragmanını bekliyor. Son bölümün final sahnesinde Züleyha ve Yılmaz’ın çocuklarına da yanına alıp Çukurova’dan kaçtığı sahneyi izledik. Bunun üzerine yeni bölüm fragmanı büyük bir heyecanla bekleniyor.

0x0-76-bolum-foto-galeri-1607500090186

Yeni bölümü 17 Aralık Perşembe günü saat 20.00 da ATV ekranlarında olacak. ATV henüz yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. İzleyiciler büyük bir heyecan ile yeni bölüm fragmanını bekliyor. Yakın bir zamanda yeni bölüm fragmanını yayınlanacağı söyleniyor. Dizinin giderek daha heyecanlı bir hale gelmesi reytinglerinin yükselmesine sebep oluyor.

0x0-76-bolum-foto-galeri-1607500094012
Son Bölümde Yaşananlar?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi büyük bir heyecan ile devam ediyor. Kerem Ali ile Müjgan suya kapıldı. Züleyha bu anlarda çok zor ayakta durdu. Züleyha 2 hayatında kendi ellerinde olduğunu görünce büyük bir panik yaşadı. Züleyha’dan şüphelenen Demir Yılmaz ile buluşmadın da emin olmak için Züleyha’nın peşine adam takıyor.

0x0-76-bolum-foto-galeri-1607500094225

Son bölümde final sahnesinde Züleyha herkese uyku ilacı vererek uyutup evden kaçtı. Bu sırada çocuğunu da yanına alarak Yılmaz’ın arabasına binip Çukurova’dan uzaklaştılar. Bundan sonrasında nelerini yaşanacağı çok merak ediliyor. Yeni bölüm fragmanı ve yayınlanmadığı için seyirciler çok büyük bir merakla yeni bölüm fragmanını ve yeni bölümü bekliyor.