Zayıflama, vücut yağı yakma eritme ( yağ yakmak),  iştah kesme için doğal çözüm bitkilerle tedavi çaylar sağlıklı zayıflama..
Bu yöntem yağ yakma, iştah kesme, bağırsakları çalıştırma, mide ve bağırsak gazlarını giderme bunun yanı sıra böbreklerin çalışmasında ve idrar söktürmede de oldukça etkilidir. Not: Bünyeden bünyeye değişiklik göstermesine karşın kullanan insanların % 80 inde işe yaradığı görülmüştür.
Evet arkadaşlar öncelikle zayıflamanın da evreleri vardır. Öncelikle buna inanmanız gerekir. Tabi ki bitkisel yollarla zayıflamak mümkün ancak istemek çok daha önemlidir şimdi zayıflamanın evreleri var demiştik. Zayıflamamız için nelerin olabileceğine bir bakalım: Zayıflamak için bağırsaklarımızın çalışması gerekir tabi ki yağ yakmamız ve iştahı da kesmemiz şart. Bunlar için hazırlayacağımız macun ve çay için gerekli bitkileri de şimdi görelim:
40 gr funda yaprağı, 40 gr biberiye, 40 gr rezene 40 gr sinameki, 30 gr yeşil çay, 25 gr kiraz sapı, 25 gr mısır püskülü, 25 gr altın otu, 30 gr keten tohumu, 30 gr fasulye kabuğu, 25 gr avokado yaprağı, 25 gr kereviz tohumu, 25 gr hibisküs (mekke gülü).
Hazırlanışı : Bu karışım iki yöntemle kullanılabilir;
A) Zayıflama Macunu : Bitkiler toz haline getirildikten sonra hepsi birbirine karıştırılır, iyice harman yapılır. Bu karışımı macun haline getirmemiz için bal yerine nar ekşisi kullanmamız gerekiyor bilindiği üzere bal kullanırsak kilo alırız, o yüzden nar ekşisi kullanmamızda fayda var. (şeker hastalarına karşıda etkili bir üründür); Hazırlamış olduğumuz toz karışımını yaklaşık 2 kg nar ekşisi içerisine döküp iyice karıştırıyoruz ve karışımımız kullanıma hazır. Her sabah ve akşam aç karnına 1 er tatlı kaşığı yenilecek en az 40 gün kullanılacak yaklaşık 10 gün içerisinde faydasını görmeye başlayacaksınız.
B) Zayıflama Çayı : Toz karışımı cay şeklinde kullanacaklar için yine Bitkiler toz haline getirildikten sonra hepsi birbirine karıştırılır iyice harman yapılır.
Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa bir su bardağı kaynamış suyun içerisine 1 tatlı kaşığı toz karışımdan atılacak 5 dakika demlenmesi beklendikten sonra süzülüp içilecek yine kullanım süresi 40 gündür.
Yan Etkileri : İlk bir iki gün içinde biraz karın ağrısı yapar fakat korkulacak bir şey yoktur. İlerleyen bölümlerde düzenli olarak yaklaşık bir ayda 4 ila 6 kilo arasında verebilirsiniz.
Not: Bu bitkisel tedaviyi uyguladığınız süre içerisinde yediklerinize ve içtiklerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Ben sadece bitkisel karışımı kullanıp da zayıflamak istiyorum diyorsanız yanılıyorsunuz hiçbir şey bir ürün kullanarak fayda vermez sizinde çabanız gerçekten önemli acil şifalar.