Kadınların küçük meme / göğüs sorununu ameliyata veya estetik plastik cerrahi müdahaleye gerek  bırakmadan doğal yöntemlerle bitkisel karışım ile ortadan kaldırmaya çalışacağız. Karışımımızın içindeki bitkiler çoğunlukla göğüs bölgesi için uyarıcı özelliğe sahiptir. Ameliyatla silikonla plastik cerrahi ile uğraşmadan acısız ağrısız göğüs büyütme oluyor mu kendiniz göreceksiniz.
Göğüs büyütücü bitkisel tedavisi için gerekli yağlar, hazırlanılışı ve ölçüleri şu şekildedir:
20 cc üzüm çekirdeği yağı 20 cc yeşil çay yağı 20 cc nar çekirdeği yağı 20 cc portakal yağı 20 cc limon yağı 20 cc soya yağı 20 cc  kayısı yağı 20 cc bugday yağı 20 cc ceviz yağı 20 cc kakao yağı 20 cc biberiye yağı 20 cc melisa yağı 20 cc mersin yağı 20 cc rezene yağı 20 cc adacayı yağı 20 cc okaliptus yağı 20 cc yasemin yağı 20 cc menekşe yağı
Hazırlanışı : Bu yağların hepsi bir kabın içerisine dökülür ve karışım iyice karıştırılır. 1 gün soğuk bir yerde ağzı kapalı vaziyette bekletilir. Hava almamasına dikkat edilmeli. Ertesi gün tekrar iyice karıştırılır ve karışımımız hazırlanmış olur.
Karışımın Kullanımı: Her akşam yatmadan önce karışım yaptığımız yağı göğüslere masaj yaparak sürmemiz gerekiyor yağ bitene kadar uygulanması tavsiye edilir
Yan Etkileri: İlk etapta göğüslerde biraz yakma yapabilir ilerleyen zamanda da göğüslerdeki zarlar büyümeden dolayı genişleyeceği için bir müddet ağrı sorunu yaşana bilir fakat bunda korkulacak bir şey yoktur.