Atv ekranlarında her hafta perşembe akşamları saat 20:00’da yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tam anlamıyla reyting rekorları kırıyor. Dizinin fanları Yılmaz’ın diziden neden ayrıldığını merak ediyor. Ünlü sanatçı sosyal medyadan da yaptığı açıklamalarla yeni bir dizinin sinyallerini verdi.

Yılmaz ile Züleyha’nın bitmeyen sevdasının anlatıldığı dizide Yılmaz diziye veda ediyor. Hüzünlü bir veda sahnesi ile diziden ayrılacak olan Uğur Güneş’in yeni bir dizi projesi için diziye veda edeceği konuşuluyor.

Veda Sahnesi Çok Konuşulacak

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde aylardır konuşulan an  nihayet geldi. Dizinin başrol oyuncusu olan Uğur Güneş, Bir Zamanlar Çukurova’dan etkileyici bir sahne ile ayrılıyor. Dizinin tutkunları tarafından merak edilen konu ise oyuncunun Bir Zamanlar Çukurova dizisinden neden ayrıldığı sorusunu oluşturuyor. Başarılı oyuncu Uğur Güneş ile ilgili merak edilen detayları yazımız içeriğinde inceleyebilirsiniz.

Yılmaz İle Züleyha Yine Kavuşamayacak

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yayınlanmaya başladığından itibaren başrol paylaşan Yılmaz ile Züleyha’nın birbirine kavuşması merak içerisinde bekleniyor. Yayınlanan son bölümde; Yılmaz ve Züleyha yaşadıkları her şeyi arkalarında bırakarak yeni bir hayata yelken açacakları sırada arabaları uçurumdan aşağı düşüyor.

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz diziden neden ayrılıyor? Uğur Güneş kimdir, kaç yaşında?

Yaşanan bu kaza sonrası Yılmaz’ın bu kazadan sağ çıkmayacağı ve diziye veda edeceği konuşuluyor. Ancak yayınlanan fragmanlarda Yılmaz’ın ezeli düşmanı olan Demir’in hayatını kurtardığı görülüyor.

Bir Zamanlar Çukurova’da Ayrılık

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başarılı oyuncusu Yılmaz, projedeki çekimlerini sonlandırıp Adana’dan ayrıldı. Magazin basınından Birsen Altuntaş’ın paylaştığı habere göre; ünlü oyuncu yeni dizi projesi için diziye veda etti. Uğur Güneş’in yeni dizi projesi ise şimdiden merak konusu uyandırdı.

Magazin kulislerinde konuşulan haberlere göre  Uğur Güneş, Gold Film’in Fox tv kanalı için çekeceği Kanunsuz Topraklar isimli dizisi için görüştüğü ifade ediliyor. Uğur Güneş, 10 Kasım 1987’de Ankara’da dünyaya geldi. Ankara’da doğup  büyüyen ve eğitimini de Ankara Üniversitesi’nde bitiren ünlü oyuncu en son Urfalıyam Ezelden isimli dizide Çetin karakterine hayat vermiştir. Başarılı performansıyla dikkat çeken Uğur Güneş yeni dizi projesi üzerinde görüşmelere devam ediyor.