Atv ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yılmaz’ın kaza geçirmesi herkesi derinden üzdü. Kaza sonrası araç yanmaya başlayınca herkes Yılmaz’ın kesin olarak öldüğünü düşünürken Yılmaz’ı biri o aracın içerisinden çıkararak kurtardı.

Dizide heyecan sürekli olarak artış gösteriyor. Yılmaz’ı kurtaran kişinin Demir olması herkesi çok şaşırttı.  Fekeli bu olaydan sonra Demir için evladı olduğunu söyledi. 77. bölümün son sahnesi Yılmaz’ın kaza yapması sonucu uçurumdan aşağı düştü. O anda Yılmaz’ın yardımına Demir’in koşması herkesi hem çok etkiledi hem de çok şaşırttı.

Bir Zamanlar Çukurova 78. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kaza yapan Yılmaz'ın hayatını Demir kurtarıyor!
Demir Yılmaz’ı Kurtardı!

Reyting rekorları kıran dizilerden biri olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yaşanan gelişmeler herkesi çok şaşırttı. Son bölüm son sahnede yaşanan olay sosyal medyada çok konuşulan konulardan biri haline geldi.

Canını tehlikeye atma pahasına Yılmaz’ı kurtaran Demir bütün izleyicilerin sevgisini kazandı. Yılmaz arabadan çıksa da çok ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılıyor. Yılmaz’ın durumunun ne olacağı merak ediliyor.

ugur1

Seyirciler çok daha öncesinden Yılmaz karakterinin diziye veda edeceğini söylese de dizinin gidişatı Yılmaz’ın iyileşeceğini gösteriyor. Yılmaz ile Demir arasında bir dostluk ilişkisinin başlayıp başlamayacağı da merak ediliyor. Son zamanlarda herkesin çok büyük bir ilgi ile izlediği diziler arasına girmeyi başardı.

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölümünde Yaşananlar

Züleyha evdeki herkese uyku ilacı vererek evden kaçma girişiminde bulundu. Züleyha çocukları da alıp evden kaçtı. Yılmaz ile buluşarak arabaya binip Çukurova’dan ayrılmak için yola çıktılar. Herkese birer mektup bırakarak kaçma yoluna girdiler.

Oldu ve torununun kaçması ile birlikte Fekeli Büyük bir şaşkınlık içerisine girdi. Daha sonra herkes uyanık mektupları okuyunca çok büyük bir öfke içerisine kapılacak. Eşsiz bir aşk hikâyesi bir anda herkesin hayatını değiştiriyor.

Züleyha ve Yılmaz Mutlu sona doğru ilerlerken başlarına gelecek felaketten haberleri yoktu. Kaçarken son sahnede yaşanan kaza sahnesi herkesi derinden etkiledi. Yılmaz’ın kurtulup kurtulamayacağı çok büyük bir merak konusudur. Fragmanda Demir Yılmaz’ı kurtarıyor olsa da durumunun ağır olması herkesi tedirgin eden bir durum oluyor.

0x0-77-bolum-foto-galeri-1608104801073