Geçtiğimiz günlerde yaprak dökümü yaşayan Bir Zamanlar Çukurova usta oyuncusu Vahide Perçin’e veda etmişti. Ardından çıkan haberlere göre Uğur Güneş’in de bu vedaya dâhil olacağı ifade edildi. Dizide yaprak dökümü yaşanırken bir kadın oyuncunun diziye katıldığı duyuruldu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde başrol eksikliği giderildi.

ATV ekranlarında yayınlanan ve seyirci kapasiteli oldukça yüksek olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde başrol eksikliği yaşanırken yeni kadın oyuncu ile bu eksiklik giderildi. Vahide Perçin geçtiğimiz hafta Hünkâr Hanım karakteri ile son kez ekranlara gelmişti. Sevenlerini üzen bu ayrılık çok fazla tepki aldı. Çünkü dizinin ilk bölümünden bu yana dizide yer alan bir isimin vedası söz konusuydu.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Hünkâr Hanımı Öldü Ve Başrol Oyuncusu Eksildi

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde önemli bir yere sahip olan Hünkâr Hanım ölümüyle ortalığı karıştırdı. Çukurova adeta yasa boğuldu ve zor anlar yaşadı. Herkesi hüzünlendiren ayrılık daha taze iken yeni bir isim gündeme geliyor. Başrol eksikliği yaşayan Bir Zamanlar Çukurova dizisi kadın oyuncu alarak bu açıklığı giderdi. Ayrılık haberleri henüz taze iken ve bir vedanın daha olacağı konuşulurken yeni bir isim gündeme bomba gibi düştü. Uğur Güneş’in Bir Zamanlar Çukurova dizisine vedası henüz muammadır.

Bir Zamanlar Çukurova’nın Yeni İsmi Hande Soral

Demir Yaman karakteri annesi Hünkâr Yaman’ın ölümüyle sarsılmıştı ve bu gelen isimde Demir Yaman ile bağlantılı bir isim olacaktır. Yeni kadın oyuncu Hande Soral oldu. Kendisi gibi oyuncu olan eşi ise Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başrol oyuncusudur. Henüz nasıl bir karakter ile ekranlara geleceği bilinmeyen Hande Soral Demir Yaman ile bağlantılı bir karakteri canlandıracak. 1987 yılında Bursa’da doğan Hande Soral İnegöl Turgut Alp Anadolu lisesini bitirdi.

Bensu Soral kimdir kaç yaşında? Bensu Soral biyografisi - Haberler Milliyet

Oyunculuk kimliği ile alakası olmayan İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Psikoloji Bölümünü tamamladı. İşini yapmayarak oyunculuk hayatına atılan oyuncu Hande Soral’ın oyuncu bir de kız kardeşi vardır. Küçük Kadınlar dizisi ile oyunculuk hayatı başladı. Birçok farkı projede yer alan ünlü oyuncu bu kez de Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yer almak için hazırlanıyor.