Diziler arasında rekabetler hızla devam ediyor. Reyting sonuçlarına göre öne çıkan birçok en iyi bulunuyor. Kırmızı Oda ve Bir Zamanlar Çukurova her zamanki gibi hüzünlü dakikalar yaşattı. 7,5 saat süren Twitter macerası ile Ramo dizisi gündem oldu.

Çukurova dizisinde ise başrol oyuncusu vedaları gündemde yer ediniyor. Diziler de yaşanan ilginç olaylar ve beklenmedik gelişmeler de şöyledir. Her hafta başka bir olay örgüsü ve bambaşka konular ile gündeme gelen diziler hiç beklenmedik olaylar ile izleyiciler karşısına çıkmaya devam ediyor. Sosyal medya platformunda izleyici kitlenin aktif olarak yorumlarda bulunduğu ve değerlendirdiği dizi bölümleri yer alıyor.

Twitter’a Konu Olan Dizi Sahneleri…

Vahide Perçin’in vedası izleyiciyi bir hayli kaygılandırdı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yaprak dökümü yaşanırken ilk ayrılan isim Hünkâr Yaman olması hüzün dolu anlar yaşattı. Diziden ayrılır ayrılmaz imaj değişikliği yapan Vahide Perçin sevenlerini kaygılandırdı. Endişelenen sevenleri hastalığının yenilendiğini sandı. Geçtiğimiz günlerde açıklamaları ile sağlık durumun gayet iyi durumda olduğunu ve pandemiden kaynaklı bir ara vermenin söz konusu olduğunu belirtti.

Vahide Perçin kaygılandırdı

En çok Demir Yaman bu ayrılık ile sarsıldı. Demir Yaman’ı anlık da olsa teselli eden Züleyha daha sonrasında noktayı koydu. Fekeli Hünkâr Hanım’ın vefatı ile yıkıldı. Onca sene beklediği aşkını toprağa verdi. Yeni fragmanı yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha hamile olabilir tartışmalarını meydana getirdi.

Yeni Hünkâr Hanım rolünü Züleyha’nın üstlenecek olması akıllara seçimini kimden yana yapacağı sorusunu getirdi. Yeni oyuncu Fikret ve Müjgan arasında neler yaşanacak? Bir diğer merak edilen konuda ikili arasında yaşanacak olası bir aşk konusu olmasıdır. Uğur Güneş’in vedası konuşulurken yeni bir isim gündeme bomba gibi düştü. Hande Soral Bir Zamanlar Çukurova dizisinde başrol eksikliğini gidermek için yer alacak.

Bu sahneye kalbimizi bıraktık

Zirveden Zirveye Koşan Kırmızı Oda!

Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir başarı sergiledi ve ekranların sevilen dizisi olmayı başardı. Farklı bir konuyla gündeme gelen Kırmızı Oda her bölümüyle izleyiciyi şaşırtmayı başardı. Bu bölümünde ise 15 yaşındaki kızını dedesi yaşındaki adam ile evlendiren baba ekranlara geldi ve tepkiler aldı. 35 yıldır dışarı çıkmamış perde bile açmamıştı.

Fekeli ciğer bırakmadı

Oğlunun çektiği fotoğraflar sayesinde hayatı tanıyordu. Selvi’nin hikâyesi nereye gidecek merak ediliyor. Meliha gitti kızı geldi. Meleğin yaşadıkları da annesi Meliha’nın hayatı kadar zor ve üzücüdür. Alya ise diziyi başka bir bölüme taşıyan diğer isimdir. Sosyal Medyanın en çok konuşulan dizileri arasında Ramo’da En’lerde yerini aldı.