Yaşadığı bağırsak mantarı hastalığı nedeniyle psikolojik sıkıntılar geçiren Farak Zeynep Abdullah:” Kadınlar için vücut yapısı ile fizikken görünüm kadınlar  üzerinde tuhaf bir baskı söz konusu” dedi. Elle dergisinin kapağında yer alan ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah zor günler geçiriyor. Bağırsak mantarı hastalığı nedeniyle psikolojik sıkıntılar geçiren ve ayağına cam batması yüzünden zor anlar yaşayan ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah:” Hadi ayağım çok önemli değildi de, bağırsak mantarı bana zor günler yaşattı ve psikolojik çöküş içerisindeydim” dedi.

Kilo Veren Oyuncu Farah Zeynep Abdullah’tan Tepkilere Yanıt

Farah Zeynep Abdullah:” Kilo alırsın beğenmezler, kilo verirsin hastalıklı muamelesi yaparlar. Kadınlar üzerindeki bu toplumsal baskı bu iğneleyici sözler çok ağır. Mutlu olmak veya sağlıklı olmak yetmiyor topluma” ifadeleri ile yaşadığı zor günlerde aldığı tepkilere yanıtlar verdi. Hiçbir estetik operasyon geçirmediği vurgulayan Abdullah doğal olanın daha fazla güzel olduğunu vurguladı. Annesiyle aynı görüşü paylaştığını ve eski sanatçıların doğal görüntülerine hayran olduklarını belirtti.

Hayvanların Deney Olarak Kullanıldığı Hiç Bir Marka İle İş Yapmıyorum!

Farah Zeynep Abdullah hayvanların Deney aracı olarak kullanıldığı hiç bir markadan gelen teklifi değerlendirmediğini ve kabul etmediğini belirtti. Farah Zeynep Abdullah:” Doğal görüntüm ile faydalı olmaya çalışıyorum. Örnek olacak isem böyle örnek olmalıyım. Ünlü iseniz ister istemez örnek alınıyorsunuz. Ünlü olmak aslında bir güçtür” ifadelerine yer verdi. Ünlü oyuncu arkadaşının doğum gününü kutlayarak yıllar önce çekilmiş bir fotoğraflarını paylaştı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma bir erkek takipçisi tarafından küfürlü yorum geldi. Bunun üzerine Farah Zeynep Abdullah yoruma aynı tarzda yanıt verdi. Son zamanların sevilen dizisi ile gündemden düşmeyen Farah Zeynep Abdullah magazini verdiği cevap ile salladı. 2009 yılında arkadaşı Emil ile çekildiği  fotoğrafı paylaşarak doğum gününü kutladı.

Yazdığı doğum günü mesajı İngilizce idi. Bunun üzerine bir takipçisi ” Seni takip edenler Türk sen ne diye  İngilizce yazıyorsun a…” diyerek yorumda bulundu. Ünlü oyuncu ise buna sinirlenerek ” Benim ile düzgün konuş a…”  diyerek cevap yazdı.