Başrolünü Öykü Karayel, Fatih Artman ve Funda Eryigit gibi usta oyuncular üstlendi. Netflix ekranlarında izleyicileri ile buluşan Bir Başkadır dizisi ilk günden büyük ilgi gördü. Bir Başkadır dizisi rakiplerine göre daha farklı bir konuyu ele alır. Birbirinden tamamen farklı  kişilerin, sosyal ve ekonomik statüsünde farklılık olan bireylerin yollarının kesiştiği bir noktayı ele almıştır. Karakterler geçmişi ile yüzleşmek veya devam etmek zorunda olduğu yola devam ederek değişmek zorundaydı.

Meryem karakterine hayat veren Karayel, adeta bu rol için beklemiş gibi harika bir oyunculuk sergileyerek diziye damgasını vurdu.

Kuzey’in Cemre’si Şimdide Meryem Olmuş!

Kuzey Güney dizisinde Cemre karakteri ile ekranlara gelmişti. Ardından Eylül karakteri ile gönüllerde yer edinerek Kalp Atışı dizisinde oynamış ve en son olarak da Muhteşem İkili dizisinde yer almıştır. Bir Başkadır dizisi ile yeniden ekranlara dönen oyuncu Öykü Karayel daha ilk bölümden  çok iyi iş çıkardı.

Başrollerinde Öykü Karayel, Fatih Artman ve Funda Eryiğit gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı “Bir Başkadır” dizisi Netflix ekranlarında yayınlanmaya başladı ve daha ilk saniyeden itibaren diziye övgülerin ardı arkası da kesilmedi.

İnanılmaz oyunculuğu ile izleyicileri hatta oyuncuları bile şaşkına çevirdi. Yıllardır bu projeyi bekliyormuş. Yayınlandığı ilk bölümünden itibaren adeta ağız uçuklatan oyunculuğu ile başları döndürdü. Meryem karakterine bürünen Öykü Karayel Meryem’i oynamadı yaşadı.

Öykü Karayel Meryem Olursa!

Oyuncu Öykü Karayel uzun zamandır ekranlarda yer almıyordu. Fakat bu yeni proje ile edip geçti. Bir Başkadır dizisi ilk bölümüyle ekranlara geldi ve yayınlanan bu ilk bölümü çok konuşuldu. Başrol oyuncusu Öykü Karayel Meryem olarak izleyicinin karşısına çıktı ve Meryem’i oynamadı adeta yaşadı. Gerçek kimliğini unutup Meryem karakterine büründü.

Kuzey Güney'in Cemresi, Kalp Atışı'nın Eylül'ü Öykü Karayel son olarak Muhteşem İkili dizisinde karşımıza çıkmış daha sonrasında ekranlardan kaybolmuştu.

Çok iyi iş çıkaran Öykü Karayel herkesin takdirini kazandı. Usta bir oyunculuk sergileyen Öykü Karayel hakkında olumsuz bir şey düşünmek mümkün değil. Çünkü hakkını vererek oynadı. İzleyici kitlesi de sosyal medya platformunda oldukça güzel yorumlar yapmaya devam ediyor. Daha önceki dizilerinde bu kadar olumlu tepki almamış olan Öykü Karayel tamamen ön yargıları kırdı.

Ekranlara 'Bir Başkadır' ile geri dönen Öykü Karayel daha ilk bölümden itibaren müthiş oyunculuğuyla göz doldurdu.

Sosyal medya platformunda ki bazı yorumlarda yeniden doğduğu ve daha usta bir oyunculuk sergilediğine yönelik yorumlar yer alıyor. İzleyicilerin çoğu ağzı açık izlediğini dile getirdi. Çok beğenerek izledikleri dizide Öykü Karayel’in bu kadar iyi oynayacağı kimsenin aklına gelmedi.

Sosyal medyada da Karayel'in oyunculuğuna övgüler yağmaya devam ediyor 👇

👇

👇