Online olarak yayınlanan film ve dizileri Türk milletinin değerleri ile örtüşmeyen Netflix yine olay bir sahneye imza attı. Netflix’in yeni dizisi olan Bir Başkadır yayınlanan ilk bölümüyle büyük tepkiler aldı. Online platform olan Netflix her filmiyle olay oluyor. Türkiye değerlerine aykırı ve İslâm açısından uygun olmayan içeriklere sahip filmler ve diziler yayınlıyor.

Netflix'ten bir skandal daha: 'Bir Başkadır' dizisinde tepki çeken sahne!

Netflix’in bu tür yayınları daha öncede yayınladığı biliniyordu. Hatta birinde daha küçücük bir kız çocuğu ele alınarak Müslüman olan kesimi ve aile yapısını kötü göstermiştir. Bu sefer de Müslümanlığın simgesi olan başörtüsünü cinsel içerikli sahnede kullandı. Türkiye’de de yayınlanan dizi Bir Başkadır ilk bölümünden tepkileri üzerinde topladı.

Netflix’in Skandalları Bitmiyor!

Çeşitli konuları ele alan Netflix toplumsal açıdan ve aile içi ilişkiler açısından kötü içerikli dizi ve filmler paylaşmaktadır. Netflix birçok kez Türk ve Müslüman düşmanlığı içeren yapımları ile dijital ortamda yer aldı. Yayınlanan çoğu dizileri Müslüman kişiler ile alay edilir tarzdadır.

Bunun bir örneği ise Minnoşlar isimli dizidir. Bu dizide henüz 11 yaşındaki bir kız çocuğu üzerinden, kız çocuğunun erotik bir gruba özenip ailesi ile tartışması anlatılıyor. Pedofili içeren yapılar yayınlıyor. Bu dizi de tepki alınca afişlerini değiştirmek zorunda kaldı.

İslam’a Aykırı Türk Değerlerine Uygun Olmayan Diziler İçeriyor…

Dünya çapında aile yapısına aykırı diziler ele alan Netflix sapık düşünceleri aşılamaya ve yaygınlaştırmaya çalışıyor. İslam’a aykırı ve Türk değerlerini hiçe sayan birçok dizi yayınladı. Türkiye’de ise bunları bildiği halde abone olan binlerce kişi var. Türk parası ile Müslümanlar ile alay ediyor, İslam’ı küçümseyici diziler çekiyor. Bir Başkadır dizisi ile ise yine bir skandala damga vurdu.

Müslümanların simgesi olan başörtüsünü cinsel ilişki içeren bir sahnede kullandı. Türk yapım dizi Müslümanlığın simgesini cinsellik içeren sahnede kullandı. Bu sahne büyük tepki aldı. Netflix Türk değerlerini hiçe sayarak ve Müslümanların inançları ile dalga geçmeye ve Müslümanları aşağılamaya devam ediyor.