Bir Annenin Günahı Dizisi Kanal D ekranlarında yeni yayınlanmaya başlayan bir Kanal D ekranlarında yeni yayınlanmaya başlayan bir dizidir. Reytinglere yenilen diziler arasında yer aldı. Yayınlandığı bölümden bu yana hiçbir şekilde reytinglerde iyi bir sonuç elde edemedi. Dizinin reytinglerinde Mert Yazıcıoğlu, Özge Özberk, Emre Kınay ve Musa Uzunlar gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Son zamanlarda diziler genellikle reyting sebebi ile ekranlara veda ediyor. Yayınlanan pek çok dizinin kemik bir kitlesi oluştuğu için yeni diziler tutmuyor. Çok başarılı bir senaryosu bulunan bu dizi de reytinglere yenik düşerek televizyon ekranlarına veda etti. Final yapıp veda etmesi gerekirken final bile yapmadan dizi Kanal D ekranlarına veda etti.

Bir Annenin Günahı bitti mi? Bir Annenin Günahı dizisi için flaş final kararı!
Özge Özberk Bir Annenin Günahı Dizisinin Vedası İle İlgili Paylaşım Yaptı!

Başarılı uyarlama dizilerinden biri olan Bir Annenin Günahı dizisi aynı gün yayınlanan Çocukluk, Öğretmen, Zümrüdüanka ve Maria ile Mustafa dizlerinden dolayı reytinglerde tutunamayarak televizyon ekranlarına veda etme kararı aldı. Birbirinden başarılı başrol oyuncularına rağmen dizi bir türlü reytinglerde tutunmayı başaramadı.

Reytinglerde ilk 10 program arasında bile girememesinden kaynaklı olarak televizyon ekranlarına veda etti. Kendi ayakları üzerinde duran bir annenin dramını konu alan dizi içerisinde iki gencin aşkı da yaşanıyordu. Son derece başarılı bir senaryoya sahip olmasına rağmen bir türlü tutunmayı başaramadı. Özge Özberk konu ile ilgili sosyal medyadan açıklama yaptı.

8586dfa7ea4bc0b278edf5643e1d64f61

Ünlü Oyuncular Dizi Vedası İle İlgili Paylaşım Yaptı!

Bir Annenin Günahı dizisi ani bir karar ile final bile yapmadan televizyon ekranlarına veda etti. Özge Özberk dizinin başrol oyuncularından biriydi. Dizinin televizyon ekranlarına veda etmesi ile ilgili emeği geçen herkese teşekkür ederek bir paylaşımda bulundu.

Büyük emekler verilerek çekilen bu dizinin reytinglerde tutunamaması diziyi izleyen ve seven kişileri çok mutsuz etti. Yapımcılığını Hayri aslanın üstlendiği bu dizi yapımını tamamen Limon Yapım’a vermiştir. Yayınlandığı bölümlerde başarılı sahnelere yer verse de bir türlü tutunmayı başaramadı. Diğer başrol oyuncuları da sosyal medya hesaplarından veda etti.