20 Kasım 2020 aktüel kataloğunu sosyal medya platformlarından alıntı yaparak incelediğimizde harika ürünlerle karşılaşıyoruz. Bu ürünler arasında çok sayıda elektrikli ev aletlerinin yanında züccaciye ve tekstil ürünleri de yer alıyor. Yeni Bim kataloğu olan 20 Kasım 2020 Bim aktüel ürünler kataloğunun ilk sayfasını inceldiğimizde bizleri elektrikli evla aletleri karşılıyor.

bim 20 kasim 2020 aktuel urunler

İşte Elektronik Aktüel Ürünler

Alüminyum filtreli, yüksek emiş gücüne sahip motoru ile dikkat çeken, şık cam tasarımı ile ön plana çıkan, 2 yıl garantili Kumtel Cam Davlumbaz 269 TL. Otomatik çakmaklıklı, kolay temizlenebilen siyah cam yüzeye sahip, doğalgaz ayarlı olarak satışa sunulan ancak LPG dönüşümüne uygun olarak üretilmiş, gaz emniyet sistemli, 2 yıl garantili Kumtel Cam Set Üstü Ocak 379 TL.

20 kasim bim aktuel katalogu

Emaye tepsi ve ızgarası ile birlikte satışa sunulan, 32 litre iç hacme sahip, 3 programlı, kısa sürede pişirme özellikli ve 2 yıl garantili Kumtel Mini Fırın 159 TL. Bimde bu hafta geçerli olacak 20 Kasım Bim aktüel kataloğunda özellikle kahve severlerin ilgisini çekecek türden elektrikli ev aletleri bulunuyor. Paslanmaz çelik iç hazne ve bıçaklara sahip, 50 gr öğütme kapasiteli, kablo sarma hazneli ve 2 yıl garantili Kiwi Otomatik Kahve ve Baharat Öğütücü 109 TL.

20 kasim 2020 bim indirimleri

Kağıt filtre gerektirmeyen yıkanabilir filtresi ile dikkat çeken, 400 ml kapasiteli sıcak tutan mug ile satışa sunulan, ışık göstergeli ve 2 yıl garantili Kiwi Pratik Termos Bardaklı Filtre Kahve Makinesi 109 TL.

24 kasim 2020 bim

Kahve Makinesi Özel Fiyata

Ergonomik, portatif ve kullanım kolaylığı ile dikkat çeken, 45 saniyede köpüklü sütlü kahve hazırlamanıza yardımcı olacak, 2 adet pil ile çalışan ve 2 yıl garantili olan Kahve, Süt ve Ayran Köpürtücü 27,90 TL. 20 Kasım 2020 Bim aktüel ürünler kataloğu ile müşterilere sunulacak olan elektrikli ev aletleri saymakla bitmiyor.

bim 24 kasim 2020

Tasarruflu demleme sistemine sahip, çıkartılabilir paslanmaz filtreli, aşırı ısınmaya karşı korumalı, su ısıtıcı veya çay makinesi olarak kullanabileceğiniz, paslanmaz gizli rezistanslı ve 2 yıl garantili Çay Makinesi 149 TL.

Damlamayı önleyen sisteme sahip, kolay temizlenebilir parçaları ile dikkat çeken, kaymaz ayaklı, 2 yıl garantili Schwartz Meyve Sebze Presi 399 TL. Paslanmaz çelik bıçaklara sahip, 2 yıl garantili Arnica Blender Seti 199 TL.