Artık mahalle bakkalları yerine mahalle Marketleri var. Bim, a101, Hakmar, Şok gibi marketler artık mahalle bakkalı misyonu görmüş durumda. Hatta bakkaldan çok, ufak bir avm gibi, ne arasınız bulabiliyorsunuz. Hal böyleyken indirimlerini kaçırmamak, aktüel ürünlerini takip etmek herkesin işine gelebiliyor.
Bu yazımızda Aktuelindirimliurun.com’un bize sağladığı bilgiler doğrultusunda 10 Ekim 2017’de Bim Aktüel de yayınlanan indirimli ürünler hakkında bilgi verelim.
Bu hafta dikkat çeken ürünlerin başında Kumtel marka set üstü inox ocak ve heifer marka aspiratör geliyor. Kumtel set üstü ocağın fiyatı 179 lira olup piyasa normalinde veya 10 20 lira daha uygun diyebiliriz. Doğalgazlı olması da bir avantaj. genelde set üstü ocaklar lpg’li olur.
Bununla beraber Kumtel marka ıstıtıcıyı tavsiye ederim. Her evde olmalı. Özellikle mevsim geçişlerinde kaloriferlerin yanmadığı zamanlarda evde bulunan bir elektrikli ısıtıcı işe yarayacaktır. Veya kışın balkonda oturmak istediniz diyelim. Hemen battaniyeleri alır, ısıtıcıyı fişe takar işi bitirirsiniz 😉
Bu ve diğer tüm 10 ekim bim aktüel ürünleri için bu bağlantıyı takip edebilir detaylı inceleyebilirsiniz.
Yorum yapmayı unutmuyoruz !