Son dönemlerde oyunculuk kariyerinden çok yaşadığı aşklarla gündemden düşmeyen berrak Tüzünataç, sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Bir kaç gün önce, paylaştığı bikinili fotoğrafları ile konuşulan Berrak Tüzünataç, koyduğu fotoğrafları sanat olarak koyduğunu söyledi ve en çok konuşulan kişiler arasına girdi. Vücudunda çeşitli yazılarla bir fotoğraf paylaşan Tüzünataç, İnstagram hesabın da 500 bin kişi tarafından takip ediliyor.

Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinden çıkarken, objektiflere takılan Berrak Tüzünataç, paylaştığı fotoğraflara yenilerini ekleyeceğinden bahsetti. Bir farkındalık yaratabilmek açısından böyle bir şey yaptığını söyledi. İyi ve kötü çok yorum geleceğini tahmin ettiğini, fakat genellikle olumlu yorumlar aldığından bahsetti. Halkın artık böyle şeylere daha bilinçli ve olumlu baktığını da ekledi.

Son dönemlerde kalbi dolu olan ve Ali Yörenç ile birlikte olan Berrak Tüzünataç, eski sevgilisi ile olan bir pozunu hala hesabında tuttuğu için, farklı eleştiriler aldı. Birkan Sokullu ile ilgili sorulan soruları cevapladı.

Soruları Ciddiye Almadı!

Birkan Sokullu ile fotoğrafının sorulmasını, esprili bir şekilde cevaplayan Tüzünataç, ‘ Herkesin kişisel hesabı kendini ilgilendirir, ben kimseye böyle şeyler sormam’ dedi ve ‘herkes kendi işiyle ilgilensin’, diye de ekledi.

Korona virüs nedeni ile karantina ve pandemi sorularına da cevap veren oyuncu, ‘ Kafaya takmadan, mesafeli şekilde görüşmeler yapmaya dikkat ediyoruz’ açıklamasını yaptı. Ayrıca oyuncu Berrak Tüzünataç, yılbaşında evde olacağını ve herhangi bir eğlence yapmayacağını söyledi.

Saygısızlık Olarak Yorumlandı!

Berrak Tüzünataç ve Birkan Sokullu bir dönem aşk yaşamış ve bu birliktelikleri, 2018 senesin de sona ermişti. Ayrılıkları da, birliktelikleri kadar, çok konuşulmuştu. Eski tarihteki bir fotoğrafı hala hesabından kaldırmaması, Birkan Sokullu’nun birlikte olduğu kişiye ve kendi sevgilisine, saygısızlık ediyor, şeklin de olumsuz yorumlar almasına neden oldu.

Berrak Tüzünataç, ilk defa ekranlarda bir müzik kanalında sunuculuk yaparak geldi ve sinema sektörüne de ilk kez, Organize işler filmiyle başladı. Daha sonra çeşitli diziler de rol alan Berrak Tüzünataç, Elveda Rumeli dizisi ile şöhreti yakalayıp, Bu Kalp Seni Unutur mu dizisinde canlandırdığı Yıldız karakteri ile hafızalara kazınmıştır.