Oyuncu olan Dilan Telkök, eşi Berkay Hardal da kendisi gibi oyuncudur. Ünlü çiftler arasında test krizi çıktı. Evliliklerinin ikinci ayında yaşadıkları bir anıyı anlattı evde kendi yaptığı gebelik testinin sonucunun pozitif çıktığını söyledi. Gece yarısı hastaneye giden Telkök, doktor regl öncesi olabileceğini söyledi.

Telkök, gebelik testinin pozitif çıktığını kendi YouTube kanalında açıkladı.  Kanalında açıklamalarda bulunan Telkök şu ifadelere yer verdi: Sürekli karnım ağrıyordu. Berkay Bana gebelik testi yapmamı söyledi. Başımdan aşağı birden kaynar sular döküldü.

Berkay Hardal ile Dilan Telkök'ün gebelik testi krizi

İmkânsız olduğunu düşünüyordum.  Birden yere oturup ben daha çocuğum annemi istiyorum diye ağladım.  Arkasından 3 test daha yaptım ve hepsi pozitif çıktı. Daha sonra gece yarısı hastaneye gittik. Doktor regl öncesi olabileceğini söyledi bu şekilde rahatladık. Berkay Hardal ile Dilan Telkök 2019’da bir hafta geçen nişanlılık süresinden sonra sürpriz bir şekilde evlenmişlerdi.

Berkay  Hardal Kimdir?

1996 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Manisalı olan Berkay Hardal,  uzun süredir yaşamına İstanbul’da devam etmektedir.  Oyunculuk hayatı başlamadan önce futbolla da ilgilenmiştir.  3 yıl boyunca Fenerbahçe takımının altyapısında futbola yapmıştır. Daha önce Babası da Beşiktaş takımında kalecilik yapmıştır.

Berkay Hardal ve Dilan Telkök'ün gebelik testi krizi! Ünlü çift şoku yaşadı

Trakya Üniversitesi ekonometri bölümünü bitirmiş olan ünlü isim,  ilk olarak  2017 tarihinde İstanbullu Gelin adlı dizide rol almıştır.  Bu dizide Murat karakterine Hayat vermiştir.  Daha sonra Meleklerin Aşkı dizisinde de rol almıştır.

Dilan Telkök kimdir?

16 Eylül 1995 yılında Sakarya ilinde dünyaya gözlerini açtı.  2001 yılında babasının işi gereği ailesi ile birlikte Hollanda’ya taşındı. Dilan Telkök, daha sonra Belçika vatandaşı olmuştur.  Bu ülkede eğitini sürdüren Dilan, ortaokul eğitini de bitirdikten sonra Türkiye’ye dönmüştür.

Sakarya Üniversitesi’nde okuyan Dilan, Alman Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Meryem dizisinde Ela Güney karakterine Hayat vermiştir. Bu şekilde dizi serüveni de başlamıştır. Star TV de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Elif karakterini canlandıran oyuncu Neredesin Birader ve Evlat Kokusu dizisinin ardından halka dizisine dahil olmuştur bu dizide de İrem karakterini canlandırmıştı.