Son zamanların en çok ses getiren yapımlarından olan Yasak Elma, rakiplerini reyting sıralamasında geride bırakarak izleyicinin gözündeki yerini korumaya devam ediyor.  Dizide yaşanan entrikalar, ihanetler ve çarpık ilişkiler izleyicinin oldukça dikkatini çekiyor. Başarılı bir oyuncu kadrosuna da sahip olan dizi 4 sezondur izleyicinin büyük beğenisini topluyor.

Sevilen dizi, senaryoda değişikliğe giderek bazı karakterlerin hikâyesine son verip diziye yeni oyuncular transfer etmişti. Bu yeni transferler arasında başarılı ve yakışıklı oyuncu Berk Oktay’da vardı.

Berk Oktay Yasak Elma Dizinde Bir Hayli Sevildi

Berk Oktay, dizide Çağatay karakterine hayat veriyor. Ünlü oyuncunun canlandırdığı karakter diğer rolleri gibi çok kıymetli ve önemli bir yere sahip. Aynı kanalın Savaşçı adındaki dizide Yüzbaşı Kaan Bozok karakterini canlandıran Oktay, 4 sezon rol almasının ardından diziden ayrıldı.

Berk Oktay, Yasak Elma dizisinin kendisi için en özel yanını açıkladı!

Dizide kahraman ve cesur Türk askerini canlandırırken yeni dizisinde tam bir ters köşe yaparak kendini aşk ve sır dolu işlerin çevrildiği yerde zengin bir iş adamını canlandırıyor.

Dizinin Usta İsmi Erdal Özyağcılar

Berk Oktay ile birlikte diziye yeni transfer olan bir diğer isimse usta oyuncu Erdal Özyağcılar oldu. Kendisi bir süre önce TRT1’de yayınlanan Şampiyon dizisi final olduktan sonra; Yasak Elma’yla birlikte yeniden ekrana dönen usta oyuncu dizide zengin bir iş adamı olan Ali İhsan karakterine hayat veriyor.

Berk Oktay, Yasak Elma dizisinin kendisi için en özel yanını açıkladı! 1

Berk Oktay,  dizide babasını canlandıran Erdal Özyağcılar ile birlikte olan fotoğrafını altına duygu dolu yazı yazarak sosyal medyada paylaştı. Usta oyuncuyla aynı seti paylaşmanın gururunu ve mutluluğunu dile getiren Berk Oktay bunu şu cümlelerle ifade etti: “Bizimkilerle büyüdük, bizim dizide beraber oynuyoruz. Ne mutlu bana.”

Yeşilçam’la birlikte sürekli ekran karşısında gördüğümüz oyuncu Erdal Özyağcılar özellikle de 90’lı yılların popüler dizisi Bizimkiler ’de başrol oyucularından biridir. O dönemde dizide Şükrü Başaran karakterini canlandırmıştı. Başarılı ve uzun bir yayın hayatı olan Bizimkiler dizisi usta oyuncu kadrosuyla beraber tam tamına 15 sezon 458 bölümüyle izleyici karşında kalmıştı. Hala enerjisini ve neşesini diri tutan Erdal Özyağcılar’ın bu hali ekran karşısındaki izleyiciye de bir hayli yansıyor.