Savaşçı dizisinde rol arkadaşı olan Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy bir süre sonra sevgili olmuştu. Bu aşk birçok kişiyi şaşırtmıştı. İkili dizide de iki sevgiliyi canlandırıyordu. Berk Oktay eski eşi Merve Şarapçıoğlu’ndan boşandıktan son eski rol arkadaşı Yıldız Çağrı Atiksoy ile bir davette karşılaşmış ve kısa süre sonra ilişkileri başlamıştı.

İkilinin aşkı uzun süredir magazin gündeminde yer alıyor. Ayrıca sosyal medyada ve kamera önünde aşk pozları paylaşmaktan sakınmıyor. İkili her fırsatta birbirlerine olan aşkın çok güçlü ve derin olduğundan söz ediyor.

‘’Şükür!’’ Pozu

Berk Oktay Instagram hesabı üzerinden sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy ile bir poz daha paylaştı. Paylaştığı fotoğrafa ‘’Şükür’’ notunu düştü. Ünlü oyuncunun paylaşımına sevenleri tarafından beğeni ve yorum yağdı. Takipçileri ünlü çifte ömür boyu mutlu bir ilişki dilediklerini yazdılar. Bazı takipçileri ise bu pozun Berk Oktay’ın eski eşine gönderme olduğunu ima eder yorumlarda bulundular.

Berk Oktay’ın sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy ile imalı aşk pozu!

Hayranların yorumlarına göre Berk Oktay yeni sevgilisiyle mutlu olduğunu göstererek eski eşine kapak yaptı. Çiftin fotoğrafına genellikle ‘’Huzurunuz asla bozulmasın. Ömür boyu elleriniz hiç ayrılmasın.’’, ‘’ Bazen öyle biri girer ki hayatına, çıkanlar için şükredersin’’, ‘’ Her şeye rağmen ellerinizi hiçbir zaman bırakmayın, hep mutlu olun’’ şeklinde olumlu yorumlar yapıldı.

Davayı Kazanmıştı!

Ünlü oyuncu Berk Oktay 2016 yılında evlenip 2020 yılında boşandığı eski eşi Merve Şarapçıoğlu’na sosyal medyada uygunsuz görüntülerini paylaşmaktan dolayı dava açmıştı. Boşanma davası devam ederken ikilinin sosyal medya hesapları hacklenmiş ve çiftin özel fotoğrafları sosyal medyada yayınlanmıştı.

Berk Oktay'ın sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy ile imalı aşk pozu! 1

Merve Şarapçıoğlu ise hakkındaki suçlamaları reddetmiş, kendi hesabının da hacklendiğini ve kendi görüntülerinin de yayınlandığını, bu durumda kendisinin sanık değil mağdur olduğunu söylemişti. Davada karara geçtiğimiz günlerde varıldı.

Duruşmaya tutuksuz yargılanan Merve Şarapçıoğlu ve Berk Oktay avukatları ile birlikte katıldı. Mahkemenin kararına göre Merve Şarapçıoğlu 2 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırıldı. Berk Oktay ise karardan memnun olduğunu, sonunda adaletin yerini bulduğunu dile getirdi.