Sevilen çiftlerden biri olan Berfu Yenenler ve Eser Yenenler çifti paylaşımları ile gündeme geldi. Berfu Yenenler sosyal medyayı en aktif şekilde kullanan kişilerden biridir. Eşinin paylaştığı son postunu kendi sosyal medya hesabından paylaşarak adeta dalga geçti. Berfu Yenenler eşinin bu paylaşımını kendi sosyal medya hesabından paylaşırken Eser Yenenleri ‘de etiket yapmayı ihmal etmedi.

2018 yılında dünya evine giren Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çiftinin Kuzey isminde bir çocukları oldu. Daha sonra bu ikili dijital platformda iş yapmaya başladılar. İlk olarak Eser Yenenler Youtube camiasına katıldı. Daha sonra ise eşi Berfu Yenenler kendi adına bir Youtube kanalı açtı. Son derece eğlenceli içeriler ile video paylaşan bu çift Youtube camiasında çok sevilen bir çift oldu.

Berfu Yenenler ” Benim Elimin Değmediği Nasıl Belli ” Dedi

Eser Yenenler geçtiğimiz gün korona virüse yakalandı ve iyileşerek eski sağlığına dönmeyi başardı. Eser Yenenler geçen gün sosyal medya hesabından bir fotoğrafını paylaş. Eşi Berfin Yenenler ise bu paylaşıma ilk tepki gösteren kişi oldu. Berfu Yenenler eşinin attığı fotoğrafı yakınlaştırarak kendi sosyal medya hesabından ” Benim elimin değmediği nasıl belli ” notu ile bir paylaşım yaptı.

Eser Yenenler’in karısı Berfu Yenenler eşinin paylaşımıyla dalga geçti!

Aynı zamanda eşi Eser Yenenler etiketlemeyi de ihmal etmedi. Sosyal medyada bu konu son derece komik bulundu. Berfu Yenenler ‘in paylaşımları her zaman çok beğenilip çok samimi bulunduğu için bu paylaşım da son derece samimi bulundu. Eser Yenenler ise bu konu hakkında bir paylaşım yapmadı. Berfu Yenenler ‘in paylaşımına bakılırsa Eser Yenenler ‘in bütün fotoğraflarını kendisinin düzenlediği anlaşılıyor.

Berfu Yenenler Hamile!

Çok sevilen çiftlerden biri olan Berfu ve Eser Yenenler çifti yeni bir bebek bekliyorlar. Berfu Yenenler hamile olduğunu ve çocuğunun cinsiyetini sosyal medyadan paylaştı. Yeni bir çocuk bekleyen çiftin bebeklerinin cinsiyetinin erkek olduğu açıklandı.

berfu yenenler

Şu an 4 aylık hamile olan Berfu Yenenler yeni bebek heyecanını yaşıyor. Son zamanlarda Eser Yenenler ‘in korona virüse yakalanması konuşulurken bebek konusu biraz geri planda kaldı. Şu an için herkesin sağlığının iyi olduğu söyleniyor.

eser yenenler