Berfu Yenenler ismini ilk kez Eser Yenenler’le yaptığı evlilikle duyurdu. 2005 Türkiye güzeli olan ve endüstri mühendisi Berfu Yenenler en aktif sosyal medya kullanıcılarından birisi. İlk olarak eşiyle ev modu isminde başlattıkları video paylaşımlarını da genişletti ve bir video kanalı da oluşturdu.

Sosyal medyada çok fazla takipçisi olan Berfu Yenenler aynı zamanda bir instamom ve sürekli oğlu Kuzeyle ilgili paylaşımlar da yapıyor. Şimdilerde ise ikinci bebeğini bekliyor ve onunla ilgili haberleri de takipçileri ile paylaşıyor. Berfu ve Eser Yenenler çifti ikini bebeğinin ismine karar verdi ve bu ismi de takipçileriyle paylaştı.

İkinci Bebek Yolda

Hamileliği ve doğum hikâyesiyle birlikte çok sayıda paylaşım yapan Berfu Yenenler, doğum sonrası çok hızlı bir şekilde kilo vermesi ile de dikkat çekti. Aynı zamanda yaptığı egzersizleri ve yemekleri de paylaşan Yenenler, eşiyle birlikte çektikleri samimi video ve görüntüleri de paylaşıyor.

Şimdi de ikinci bebeği ile birlikte çok hızlı bir şekilde büyüyen göbeğinin resimlerini ve hamilelikte nasıl beslendiğini paylaşmaya başladı. Ayrıca çiftin ikinci bebeğinin de erkek olacağını da takipçilerine söyledi. Eser ve Berfu Yenenler çifti ikinci bebeğinin ismine de karar vermiş durumda. İkinci bebeklerine Mete simini vereceklerini Berfu Yenenler başka bir paylaşımında duyurdu.

İnstamomlar ve Paylaşımları

Sosyal medyada çok sayıda ünlü instamom arasında yer alan Berfu Yenenler takipçisi en fazla olanlardan birisi. Paylaşımları samimi ve sıcak bulunuyor. Ara sıra söylediklerinin anlaşılmamasından kaynaklı olarak eleştiri alsa da halen çok sayıda takipçiye sahip. Berfu Yenenler’in her paylaşımı çok sayıda beğeni alıyor. Oğlu, yeni taşındıkları evi, eşi Eser Yenenler’in zayıflama çabaları ile ilgili çok sayıda paylaşım yapıyor.

METE EMMİ SAĞLIKLA GEL

Eleştirilere verdiği esprili yanıtlar ile de dikkat çeken çift sosyal medyayı en çok kullanan çiftlerden birisi. İkinci çocuğunu bekleyen çift oldukça mutlu görünüyor ve zaman zaman tartışmalarını ve evdeki küçük kavgalarını da paylaşıyor. Eşi kadar olmasa da sosyal medyayı çok kullanan bir diğer isim Eser Yenenler ise daha çok televizyon programı ile paylaşım yapıyor.