2010-2012 yılları arasında yayınlanan ve yayınlandığı dönemin en popüler dizilerinden birisi olan ‘’Fatmagül’ün Suçu Ne?’’ adlı dizi Türk dizi tarihinin en çok izlenen dizilerindendi. Dizinin yayınlandığı dönemde çok yakın dost olan Beren Saat ve Esra Dermancıoğlu’nun dostluğu dizi bitmesine rağmen hala devam etmektedir.

Dizide Fatmagül karakterine can veren ve başrol olan Beren Saat ile Fatmagül’ün yengesini canlandıran Esra Dermancıoğlu dizi sayesinde tanışıp çok yakın arkadaş olmuştu. Esra Dermancıoğlu ‘’Fatmagül’ün Suçu Ne?’’ dizisi ile tanınıp ününe ün katmıştı.

Daha önce iki projede daha rol almış olsa da beklenen çıkışı yakalayamayan Esra Dermancıoğlu, Fatmagül’ün yengesi rolüyle tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Şu sıralar ‘’Bir Zamanlar Çukurova’’ dizisinde hayat verdiği Behice karakteriyle gündemde olan Esra Dermancıoğlu, 10 yıldır Beren Saat’in en yakın arkadaşlarındandır.

’Fatmagül’ün Suçu Ne?’’ dizisi sayesinde bir araya gelen ikili hiç ayrılmadı. İkilinin dostluğu herkes tarafından takdir görmektedir. Instagram hesabından nadiren paylaşım yapan Beren Saat, Esra Dermancıoğlu ile bir araya geldiğinde çekildikleri fotoğrafları, zaman zaman Instagram hesabı üzerinden paylaşıyor. Sanat dünyasında parmakla gösterilen cinsten arkadaşlıkları bulunan iki dostun fotoğrafları da büyük beğeni almakta.

Beren Saat, Fatmagül’ün Suçu ne dizisinden beri ayrılmadığı o ismi böyle kutladı

7 Aralık 1968 yılında doğan Esra Dermancıoğlu’nun dün doğum günüydü. Şu sıralar ‘’Bir Zamanlar Çukurova’’ dizisi çekimleri sebebiyle Adana’da bulunan Esra Dermancıoğlu’nun doğum gününü yakın dostu Beren Saat Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile kutladı. Birlikte çekildikleri fotoğraflardan kolaj oluşturan Saat, yaptığı kolajı paylaşarak mutlu yıllar dileklerinde bulundu.

Beren Saat, Fatmagül'ün Suçu ne dizisinden beri ayrılmadığı o ismi böyle kutladı 1

Beren Saat Kimdir?

1984 yılında Ankara’da doğan başarılı oyuncu katıldığı Türkiye’nin Yıldızları programı ile tanındı. Daha sonra Aşka Sürgün, Hatırla Sevgili gibi önemli dizilerde rol aldı. Ancak asıl çıkışını kült dizi Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Bihter karakteri ile yaptı.

Beren Saat, Fatmagül'ün Suçu ne dizisinden beri ayrılmadığı o ismi böyle kutladı 2

Daha sonra Fatmagül’ün Suçu Ne? İntikam, Muhteşem Yüzyıl: Kösem  gibi dizilerle ününe ün katan oyuncu son zamanların en popüler dizilerinden olan Atiye isimli dizide Atiye karakterine hayat vermektedir.