Bellona Mobilyanın en yeni tasarımları arasında yer alan Valdem Yemek Odası Takımı, içerisindeki ince detaylar ile yemek saatlerinize keyif katıyor. Bugünki yazımızda Valdes Yemek Odası Takım ayrıntılarına sizler için yer veriyoruz.
 
2016 yılında moda olan opak ve altın varak detayları bu takımımızda kullanılmış ve görünüşü ile çok şık bir takım olmayı başarıyor. Özellikle dikkat çeken parçalarından biri olan yemek masası ayaklarında, üzeri altın renkli figürler ile ve değişebilen sandalya renk seçenekleri ile dikkat çekiyor.
 
Ürün kapaklarında çevçeve şeklinde altın varak figür uygulamaları ile fitil uygulamarı yer almaktadır ve çok şık bir dizayn sunmaktadır. Ayrıca ürün önlerinde çizgisel profil uygulaması yer alırken, opak beyaz üzerine altın işlemeler uygulanarak bu şıklık daha da pekiştirilmiştir.
 
Takımın bütün ürünlerinde yerden yüksek lükens ayaklar kullanılmış olup, temizlikte kolaylık sağlanmıştır. Vitrinde ve gümüşlükle kullanılan camlar, temperli cam sistemi ile kırılmaya dayanıklı olarak dizayn edilmiştir. Ayrıca büfe üzerinde uygulanan taç, takımın zarefetini daha da arttırmıştır. Takım fiyatı ortalama olarak 4.500 TL’den başlamaktadır.
 
Aşağıda yer alan galerimizden Valdes Yemek Odası Takım ayrıntılarına ulaşabilirsiniz.