Bellonanın harika tasarımlarından birisi olan Laura Yemek Odası Takımı, şimdi kampanyalı hali ile alıcıların ilgi alanına girdi. Harika kombinlere sahip olan bu takımı sizler için bugünki yazımızda ayrıntıları ile ele aldık.
 
Çok modern bir tasarıma sahip olan Laura Yemek Odası takımı, beyaz ve ahşabın muhteşem uyumunu gözler önüne seriyor. Sizde hem sadelik hem de evinizde modern dokunuşlardan yana tercihlerinizi kullanıyorsanız, kampanyalı hali ile satın alabileceğiniz Laura Yemek Odası Takımı kaçırılmıyacak fırsatlardan birisidir.
 
Kullanım açısından da pek çok fayda sağlayan takımın ana özellikleri arasında; gümüşlük ve büfede kullanılan açık bölmelerle, tasarımına şıklık katacak aksesuar kullabilme imkanı sunmakta ve yerden yüksek tasarlanan ayakları ile de temizlikte kolaylıklar sunmaktadır. Ayrıca hem estetik açıdan hoş duran hem de kullanım sırasında sizlere kolaylık sunan Led aydınlatma sistemi kullanılmıştır.
 
Laura Yemek Odası Takımında yer alan gümüşlükte çatal bıçak bölmesi yer almaktadır ve tüm ünitelerde kapak stoplama sistemi uygulanmıştır. Ek olarak kitabeli masa sistemi ile masanızı büyültebilirsiniz ve temperli cam sistem ile de kırılmayı önleyen cam ile uzun vadeli kullanım kazanmış olursunuz. Takım kampanyalı fiyatı ortalama 2.00 TL’den başlamaktadır.
 
Aşağıda yer alan galerimizden Laura Yemek Odası Takım ayrıntılarını inceleyebilirsiniz.