Bellona Mobilyanın yine en yeni tasarımaları arasında yer alan Belissa Yemek Odası Takımı, evini yenileyecek ve yeni evlenecek olan çiftler için büyük bir fırsat olma özelliği taşımaktadır. Bugünki yazımızda sizler için Belissa Yemek Odası Takım ayrıntılarına yer verdik.
 
Beliisa Yemek Odası Takımı içerisinde küçük ayrıntılara yer veren bir takımdır. Takım adeta sadeliğin bir simgesi olmakla beraber, takım içerisinde bulunan detaylar şıklık ve zenginliği simgelemeketedir.
 
Belissa Yemek Odası Takımında radiüs ve figür uygulamaları yer almaktadır. Ayrıca kulp ve kulp üstlerinde kullanılan püsküller de ürüne ayrı bir hava katmaktadır.
 
Belissa Yemek Odası Takımında tercih edilen renk, opak beyaz olmaktadır. Takımın vitrin ve gümüşlüğünde ise arka panolarında desen baskılı olan aynalar kullanılarak ferah bir kullanım sağlanmıştır.
 
Çok fonksiyonel kullanıma sahip olan bu takımın başlıca özellikleri; büfe ünitesinin orta kapak iç çekmecesinde çatal, kaşık gibi eşyalar için özel bir bölme bulunmkatadır. Takım kapaklarında yavaşlatıcı stoplama sistemi kullanılmış olup takım ömrü uzatılmıştır ve kitabeli masa sistemi ile de masanın büyütülerek daha geniş alanda kullanımı sağlanmıştır.
 
Belissa Yemek Odası Takım kampanyalı fiyatı ortalama 2.700 TL civarındadır. Aşağıda yer alan galerimizden Belissa Yemek Odası Takım ayrıntılarına rahatlık ile ulaşabilirsiniz.