Fox TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan baraj dizisi son zamanlarda oldukça etkileyici sahneleriyle daha fazla izleyici kitlesine hitap etmeyi başardı. Salı akşamlarının sevilen dizilerinden birisi olan baraj’da birçok sır ortaya dökülüyor. Özellikle Nazım’ın bir sırrının daha ortaya çıkması Nehir ile arasının bozulmasına sebep oluyor.

 

Yeni karakterlerin diziye katılması, farklı detaylara yer verilmesi ve birçok sırrın ortaya çıkması diziyi reyting açısından yükseltmişti. 2. Sezona başlayan dizi ilk olarak kötü bir başlangıç yapmış olsa da son zamanlarda 5’li reyting oranlarını aşmayı başarmış ve herkesi şaşırtmıştı.

Final İddialarına Rağmen Dimdik

Final iddialarıyla bir dönem gündemde olan baraj dizisinin 12 bölümü yayınlandı. 13. bölüm ile izleyici karşısına çıkacak olan dizi Nazım ile evlenme hayali kuran Nehir’in hayal kırıklığını izleyiciye yansıtacak. Nehir’in peşinde sürekli dolaşmaya devam eden Tarık yine ortalığı karıştıracak.

 

Tarık bu sefer öyle bir sırrı açığa çıkaracak ki evlilik hayali son bulacak. Nazım’ın hala boşanmamış olduğu gerçeğini Nehir’e söyleyen Tarık ilişkinin sonuna neden olacak. Aynı zamanda Nermin’in hala boşanmak istememesi Nazım’ı oldukça zor duruma düşürecek.

Nermin Boşanmak İstemiyor

Büyük sırrı öğrenen Nehir ise kendisine karşı dürüst olmayan Nazım’a resti çekti ve ilişkinin tamamen bittiğini söyledi. Bu durum izleyici için artık dizide suların durulmayacağını ve daha farklı şeyler olacağını gösteriyor.

 

Öte yandan Tarık Halil’in cesedinin ortaya çıkmaması için büyük uğraşlar veriyor. Oldukça zor durumda olan Tarık cesedin hala ortaya çıkmaması sebebiyle biraz olsun rahatladığını sanarken Halil’in kız kardeşinin baraja gelmesi herkesi şaşırtacaktır. Halil’in Kız kardeşi Meryem’in gelişi hem Tarık’ı hem de Sahra’yı bir bilinmezliğin içine sürükleyecektir.

 

Sürekli olarak kimsenin Halil’in yokluğundan şüphelenmemesi için uğraşan ikili bir de gizemli birisi ile uğraşacak. Bu gizemli kişi Tarık ve Zahra’nın tüm yaptıklarından haberdar olduğu için onları oldukça zorlayacağa benziyor. Baraj dizisinin bu bölümü seyirci tarafından tam not alacak ve birçok heyecanı bir arada yaşatacak.