Ballı Maske

ballı maske tarifleri, ballı maskeler ne işe yarar, yüzdeki kırışıklıklar, cilt kırışıklıkları nasıl giderilir, doğal çözüm, bitkilerle tedavi yöntemi nedir nasıl yapılır uygulanır gibi sorularınıza cevap olmaya çalıştık

  • 24 Ağustos 2011
Ballı Maske

Ballı maskeler ne işe yarar : Bu maske ciltteki kırışıklıkları azaltmak için kullanılır. Yüzünüzü gerer ve doğal bir gençleşme sağlar.
Ballı maske tarifi : Göz kararı ihtiyacınız kadar civan perçemi çiçeğini 10 dakika kadar kaynatın. Süre bittikten sonra süzüp posasını ayırın. Posasını güzelce ezip cilde en rahat sürülecek hale getirin. Bu posaya 1 tatlı kaşığı bal, yarım fincan limon suyu, çıprılmış yumurta sarısı ve 1 çorba kaşığı zeytinyağı ile karıştırın. İyice ılık civan perçemi suyu ile bu karışıtırıp yüzünüze sürecek kıvama gelinceye kadar içine yulaf unu ekleyin. İstediğiniz kıvama geldiğinde yüzünüze sürüp her seferinde 1 saat beklemelisiniz. Bu maske en az 1 hafta sürdürülmelidir.  Bu maske sayesinde yüzünüzdeki kırışıklıklar ve çökmeler görünür şekilde hafifleyecektir. Belirli aralıklarla uygulamanız sonucunda ise tamamen yok olacaklardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. doğa dedi ki:

    verdiğiniz tarifleri uyguluyorum.. ve tariflerinizin uygulanşının kolaylığı beni siteniz ile daha alakadar ediyor…tşk…

    1. admin dedi ki:

      Pratik bilgilerimizi vermeye uzun bir aradan sonra devam ediyoruz ilgiliniz için teşekkürler.

BİR YORUM YAZ