Yaygın olan doğal gaz kullanımının yanı sıra tüp kullanımı da terk edilmiş değil. Evinde tüp kullananlar için Aygaz tüp fiyatları araştırması yaptık. İşte 2018 yılı Aygaz tüp fiyatları listesi.
Son yıllarda kullanım alanı oldukça yaygınlaşan doğalgazla birlikte kullanımında büyük bir düşüş yaşayan ev veya piknik tüplerini hala kullananlar olduğunu biliyoruz. Hatta son zamanlarda tüp kullanımında artış olduğu da gözlenmekte. Doğalgaz kullanımının ihtiyaca yeterince cevap verememesi üzerine artan tüp kullanımı ile birlikte tüp fiyatları konusunda da araştırmalar yapılmaya başlandı.
Türkiye’de en çok kullanılan tüp markalarından biri olan Aygaz da kullanım açısından oldukça geniş bir kitleye sahip ve fiyatları en çok araştırılan tüp markaları arasında. Büyük ve küçük tüp üretiminde sayılı markalardan biri olan Aygaz yılların verdiği tecrübe ile kaliteli üretimler yapmaya devam ediyor.
Biz de sizler için 2018 Aygaz tüp fiyatları ile ilgili bir araştırma yaptık ve yaptığımız araştırma şu sonuçlara ulaştık:
Aygaz 12 KG Ev tüpü: 93.00 TL
Aygaz 2 KG küçük piknik tüp: 17.00 TL


 
Aygaz 24 KG ticari tüp: 192.00 TL
Mavi Aygaz 12 KG tüp: 93.50 TL
 

Milangaz/Likidgaz Güncel Tüp Fiyatları 2018 >>

İpragaz Güncel Tüp Fiyatları 2018 >>