Her çarşamba reyting rekorları kıran Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz’in 8. bölümünde yine şaşırtıcı olaylar yaşandı. Hatta öyle bir sahne vardı ki Caner Cindoruk ve Cansu Dere’nin oyunculuğu ayakta alkışlandı. Asya karakterini canlandıran Cansu Dere’nin oğlunu öldürmüş gibi davranan psikopat tavırları seyirciden oyunculuk performansı konusunda övgü topladı.

Ancak bu sahnelerde normal yaşamla ilişkilendirilemeyecek derecede farklı olaylar yaşanması izleyicilerin gözünden kaçmadı. Doktor foster dizisinin Türk versiyonu olarak ülkemizde yayınlanan uyarlama dizi Sadakatsiz ‘e Asya’nın oğlunu öldürdüğü düşüncesi ve Volkan’ın tavırları, ikili arasında yaşananlar seyirciyi oldukça şaşırttı.

Asya, Ali’yi Kendine Çevirebilecek Mi?

Volkan, Ali’nin velayetini alabilmek için elinden geleni yapmaya devam ediyor. Bu nedenle velayet konusu da hem Asya hem de Volkan için büyük bir savaş konusu oldu. Ali ise tüm bu yaşananlar karşısında babasını seçerek izleyiciyi oldukça şaşırttı. Aslında tüm dizilerde yaşanan ve gerçekte de böyle olacağı düşünülen velayet konusunda Ali’nin annesinin yanında durması ve velayeti Asya’nın alması düşünülüyordu.

VOLKAN VE OĞLU YÜZLEŞİYOR! Sadakatsiz 8. bölüm fragmanı yayında! - Son  Dakika Magazin Haberleri

Özellikle de Derin ve Volkan arasındaki ilişkiyi Ali’nin bilmesi bu konuda Ali’nin tepkili olacağını düşündürüyordu. Ancak olaylar çok farklı bir şekilde cereyan etti ve Ali babasını seçti. Ali’nin tüm bu yaşananlar arasında her şeyi görmezden gelmesi ve her şeye rağmen annesini suçluyor olması izleyici tarafından oldukça mantıksız bulunuyor. Bu yaşananlar ile oğlunu kendine çevirmeye çalışan Asya’nın planı saat gibi işledi. Ancak yaşananlar karşısında seyirci bazı noktaları fark etti.

Asya’nın Şaşırtıcı Planı

Şaşırtıcı planda Asya’nın elinde Ali’nin saçları ile Volkan’ı kandırması ve ikili arasında yaşanan büyük kavga seyirciyi şaşırtırken birkaç detay da gözden kaçmadı. Volkan’ın yalnızca bu saçlara bakarak Asya’nın Ali’yi öldürdüğünü düşünmesi oldukça saçma bulundu. Aynı zamanda diğer bir detay ise kırıp dökmesi ve ikili arasında yaşanan bağırışlar sonucunda neden Ali’nin aşağı inmediği sorgulandı.

Sadakatsiz dizisinde Asya'nın hayatını etkileyecek yeni bir isim geliyor

Tam olarak tartışmanın bitimi ve Asya’nın düşmesi sonrasında Volkan’ın da manyak ve ruh hastası dediği saniyeye denk gelmesi normal hayatla ilişkilendirilmedi ve bu durum seyirci tarafından saçma bulundu. Ancak Asya’nın bu şeytani planı tekrar Ali’yi kendine yakınlaştıracak mı diye düşündürdü.