Adını Star Tv’de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler adlı dizide duyuran Aslıhan Gürbüz, 2018 yılının Aralık ayında televizyonlara veda etmişti. Bazı şanssızlıklar yaşayan ünlü oyuncu geçirdiği ameliyat ile dizinin bazı bölümlerinde yer alamamıştı. Ünlü oyuncu dizinin final bölümünde yer almıştı.

Talihsizlikler Peşini Bırakmadı

Yaşadığı bel fıtığı rahatsızlığı yüzünden ameliyat olmak zorunda kalan oyuncu, aynı zamanda donuk omuz denilen rahatsızlıkla mücadele etti. Bu yüzden diziye ara vermek zorunda kalan güzel oyuncu, ameliyat ve fizik tedavi sürecinde dizide yer alamadı.

Aslıhan Gürbüz, 2 yıl sonra Kırmızı Oda ile büyük bir sürpriz yapacak! O da çok heyecanlı! 3

Sonraları evini İstanbul’dan taşıyan Aslıhan Gürbüz, doğayla iç içe, sakin ve huzurlu bir yaşamı tercih etti. Sosyal medya hesabından sevenlerine yaşadığı yerlerden paylaşımlar yaptı. Güzel oyuncu yaşamına bir süredir Ayvalık’ ta devam ediyor.

Aslıhan Gürbüz, 2 yıl sonra Kırmızı Oda ile büyük bir sürpriz yapacak! O da çok heyecanlı! 1

Huzurlu Bir Yaşam Tercih Etti

İnstagram hesabından yaptığı paylaşımlarla mutlu ve huzurlu olduğu görülen oyuncu, doğayla iç içe olduğu o anların resimlerini sevenleriyle paylaşmayı da unutmadı. Gürbüz, kimi zaman zeytin toplarken, kimi zaman kiraz ağacında ve bazen de sabun yapmak için bir atölyede bulunduğu resimleri sevenleriyle paylaştı.

“Bu Meslek Öyle Kolay Bırakılmıyor”

Aslıhan Gürbüz’ü ekranlarda görmek isteyen sevenleri, oyunculuğu bırakıp bırakmadığını merak ediyor, bir daha dizi veya sinemalarda görüp görmeyeceklerini soruyorlardı. Gürbüz, bu sorulara karşılık hayranlarına instagram hesabından şöyle cevap verdi. “Soruyorsunuz ya bu mesleği bıraktınız mı? diye. ‘Bu meslek öyle kolay kolay bırakılmıyor’. Sözleri ile hayranlarına yeni projelerde yer alıp almayacağı konusunda birtakım sinyaller vermeyi ihmal etmedi. Ünlü sanatçı kısa bir süre sonra tekrar ekranlara dönmeyi planlıyor.

Aslıhan Gürbüz, 2 yıl sonra Kırmızı Oda ile büyük bir sürpriz yapacak! O da çok heyecanlı!

Sevenlerine Sürpriz Yaptı

Oyuncu, bu yazısıyla sevenlerini heyecanlandıran bir cevap vermiş olup,” güzel bir iş çıktığında tekrar mesleğimi neden yapmayayım” mesajını verdi. Aslıhan Gürbüz bu paylaşımından 1 ay sonra hayranlarına güzel bir sürpriz yaptı. Cuma akşamları TV 8’de yayınlanan  “Kırmızı Oda” adlı sevilen diziden teklif alan oyuncu, kendisine de sürpriz olan bu teklifi düşünmeden kabul etti. Misafir oyuncu olarak gelecek olan Aslıhan Gürbüz, dizide birkaç bölüm “Kumru” karakterine hayat verecek.

Aslıhan Gürbüz, 2 yıl sonra Kırmızı Oda ile büyük bir sürpriz yapacak! O da çok heyecanlı! 2