Nurgül Yeşilçay’ın başrolünü oynadığı Kefaret dizisi FoxTV ekranlarında yayınlanıyor. Çok yakın bir zamanda ekranlarda yayınlanmaya başladı. Kefaret dizisi çok kısa bir süre içerisinde çok büyük başarılara imza attı. İlk bölümünden bu yana çok sevildi. Aynı zamanda pazar günleri reyting rekorları kıran dizilerden biri haline geldi. Nurgül Yeşilçay uzun bir süredir televizyon ekranlarında iş yapmıyordu.

Yeniden televizyon ekranlarında dönmesi hayranlarını çok sevindirdi. Aynı zamanda başroller den bir diğer olan Mert Fırat çok büyük bir hayran kitlesine sahip. Dizinin hem konusu hem de oyuncuların başarısı reytingleri etkileyen hususlardan oluyor. Nurgül Yeşilçay’ın başka bir dizisi daha vardı. Bu diziyi duyururken çok hüzünlü bir şekilde duyurdu.

Nurgül Yeşilçay, yeni dizisini arkadaşının acı ölümünü hatırlatarak duyurdu!
Nurgül Yeşilçay Vahşi Şeyler Dizisinde Oynayacak

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformunda Nurgül Yeşilçay da yer alacak. Vahşi Şeyler isimli dizi kadrosunda yer alan Nurgül Yeşilçay Hazal Türesan, Aytaç Uşun ve Selim Bayraktar ile rol alacak. Diz afişini Nurgül Yeşilçay kendi sosyal medya hesabından paylaştı. 8 sezonluk olarak çekildi. Afiş  Vedat eden Alper Alpözgen’i de hatırlattı.

Vahşi Şeyler isimli dizinin senaryo yazarı olan Alper dizinin 2. sezonunu yazarken evinde vefat etti. Vefatından sonra gözyaşları içerisinde toprağa uğurlandı. Dizinin 8 bölümlük olduğunu ve afişinde de yayınlayarak arkadaşının ölümünü de paylaşan Nurgül Yeşilçay herkesin uygulanmasına sebep oldu. Tanıtımları yapılmaya başlanan Vahşi Şeyler isimli dizinin büyük bir heyecanla bekleniyor olması istenilen ilginin karşılanacağı anlamına geliyor.

Nurgül Yeşilçay, yeni dizisini arkadaşının acı ölümünü hatırlatarak duyurdu! 1

Vahşi Şeyler Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Acun Ilıcalı’nın yeni platformu olan Exxen kanalında yayınlanmaya başlayacak olan Vahşi Şeyler isimli dizi büyük bir heyecanla bekleniyor. Dizinin ne zaman yayınlanacağı da merak konusu oldu. 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren aktif olacak olan bu kanalda 1 Ocak itibari ile diziler ve filmler yayınlanmaya başlayacak.

Yılbaşından hemen sonra Vahşi Şeyler isimli diziyi izlemek mümkün olacak. Paylaşılan afişi şimdiden çok ilgi görmeyi başardı. Nurgül Yeşilçay gibi başarılı oyuncuların bulunması da dizinin ne kadar kaliteli olacağını gösterir niteliktedir. 1 Ocak 2021 tarihinde Exxen kanalında bütün diziler yayına geçecek. Dizi severler büyük bir heyecanla bu tarihin gelmesini bekliyor.