Krissie Stride henüz 23 yaşındadır. Eşi ile birlikte aynı evi paylaşan Krissie Stride samimi arkadaşı Beth Furini evinden ayrılmak zorunda kaldı ve arkadaşına kıyamayan Krissie Beth’i evine aldı. Arkadaşının bu kadar kötü bir ihanet yapacağı aklının ucundan bile geçmedi. Arkadaşının eve yerleşmesinin ardından eşi işten ayrıldı ve Krissie’ye ayrılmak istediğini belirtti. Aradan bir hafta geçmişti ki gerçekler ortaya çıktı. Bu anı ayrılığın sebebi Beth Furini idi.

Sosyal Medya’dan Öğrenilen Bir Başka İlişki!

Krissie Stride neler olduğunu anlamamış ve eşi ile ayrılmıştı. Bir hafta geçmesinin ardından eşi ve arkadaşı Beth Furini’nin ilişkisi olduğunu Facebook’dan öğreniyor. Facebook’da gezindigi bir gün eski eşi ve arkadaşı Beth’in fotoğraflarnı görüyor ve gözlerine inanamıyor.

Sizleri 23 yaşındaki Krissie Stride ile tanıştıralım. Krissie eşi ile birlikte yaşarken, en yakın arkadaşı Beth Furini evsiz kalıyor ve arkadaşına bir kibarlık yaparak evini açıyor.

Beth ve eşi bebek beklemektedir. Hayal kırıklığı yaşayan Krissie Stride olanları şöyle yorumladı:” Ben ona güvenip evsiz kaldığında evimi açtım, boş bir odamız vardı ona verdim. O ise bana ihanet etti ve kocamı baştan çıkarttı, şuan bir çocuk bekliyorlar ve evlenmek üzereler” dedi.

Calum Bana Deli Gibi Âşıktı!

“Arkadaşım Beth evimize gelene kadar herşey yolundaydı. Biz çok mutlu bir çifttik. Calum bana deli gibi aşıktı bunu biliyorum” diyen Krissie Stride yaşadıklarını henüz atlatamamış. Benim çok yakınım olan “Beth Furini aynı zamanda samimi arkadaşımdır. Calum ile de çok iyi geçinirdi. Aklımın ucundan bile geçmedi böyle bir şey. Hatta işten geldiğim bir gün ikisi bir şeyler izliyor ve gayet eğleniyor görünüyorlardı. Ben hiç şaşırmadım ve yatmak istediğimi söyledim.

Tabii evini açarken arkadaşının kocasını alacağından haberi yok.

Ben yatmaya gittim fakat Calum Beth ile kaldı. Aklıma kötü hiç bir ihtimal gelmedi. Çünkü biri bana âşık bir adam biri en yakın dostum ne düşünebilirdim ki…”diyerek hala şaşkınlığını atlatamamış olduğunu ifade etti. Krissie Stride Calum’un ayrılmak istediğini duyduğu ilk andan itibaren her şey Beth Furini’ye anlatıp ağlamış. Kısa süre içerisinde ilişkileri bitti ve Calum ev bulup gitti. Aradan çok geçmeden Facebook’da ikisinin ilişkisi olduğunu gördü ve şok geçirdi. Ne yapacağını bilemeyen Krissie Stride Beth’e mesaj atmak ile işe koyuldu. Beth ise her şeyi itiraf etti.

Bir hafta sonra da bu ayrılığın nedeninin Beth olduğu ortaya çıkıyor. Hem de Krissie bunu Facebook'tan öğreniyor. Facebook'a girdiği bir gün eşi ve en yakın arkadaşının birlikte olduğunu ve hatta bebek beklediklerini öğreniyor.

"Bunlar yaşanana kadar bizim çok güzel giden bir evliliğimiz vardı, Calum bana o kadar aşıktı ki, çevremizdeki herkes bize imrenirdi."