Survivor yarışması ile tanınan isim Merve Oflaz büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Yaklaşık 3 yıldır da Kanal D ekranlarında yayınlanan fenomen dizi Arka Sokaklar’ın oyuncu kadrosunda yer alıyor. Uzun soluklu dizi Arka Sokaklar’ın Kanal D ekranlarında ki 15. sezon bölümleri aynı saat ve gününde seyircisi ile buluşuyor. Arka Sokaklar’ın Bahar Komiseri ünlü oyuncu Merve Oflaz ise rolleri değişti ve sevgilisi ile karakolda görüntülendi.

Bahar Komiser Neden Karakolda!

Habercilerin dikkatinden kaçmayan çift soru yağmuruna tutuldu. Habercilerin sorularına maruz kalan oyuncu Merve Oflaz ve sevgilisi karakolda bulunma sebeplerinin araçlarına atılan bir taş olduğu belirtildi. Arka Sokaklar’ın başarılı Komiseri olan Merve Oflaz birçok olayı çözüme kavuşturmuştur. Aksiyon dolu anlara imza atan oyuncu uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi Allan Hakko ile karakolda görüntülendi.

Arka Sokaklar’ın Bahar komiseri Merve Oflaz, dizi setinde değil, karakolda ortaya çıktı!

Merve Oflaz Sevgilisi Allan Hakko İle Karakolda!

Merve Oflaz ve sevgilisi Allan Hakko birlikte karakola girerlerken habercilerin kameralarına yakalandı. Habercilerin sorularına Merve Oflaz:”Teşekkürler arkadaşlar, arabamıza taş atıldı onunla ilgili görüşmeye geldik” diyerek soruları yanıtladı. Allan Hakko ile birlikteliği uzun zamandır konuşulan Merve Oflaz geçtiğimiz günlerde magazinde çıkan görüntüler sonucunda iddiaları doğrulamıştı. Sevgili olduklarını bildirmişti. Merve  Oflaz karakoldan kasko için tutanak alıp çıkacağını belirterek oradan sevgilisi Allan Hakko ile birlikte uzaklaştı.

Arka Sokaklar setinde olay! Survivor şampiyonu Merve Oflaz dayak yedi

Arka Sokaklar’ın Bahar Komiseri rolüne öyle bürünmüş olacak ki habercilerin kameralarına karakol önünde yakalanmak onun rahatsız etti. Bu tüm hal ve hareketlerinden anlaşıldı. Merve Oflaz’ın aracına düşen mi atılan mı belli olmayan taşlar araca ciddi hasar vermiş bu da kameralara yansıdı. Cam tavanı kırılan arabaya karakoldan tutanak almak  için sevgilisi olan iş adamı Allan Hakko ile birlikte karakola girdi.

Merve Oflaz ve Allan Hakko birlikte görüntülendikleri karakolda içeriye işlemler için birlikte girdiler. Fakat işlemler bittikten sonra çift ayrı arabalar ile yollarına devam etmeyi tercih etti. Yeni âşıklar bir kez daha iddiaları güçlendirdi ve sevgili olduklarını bu hareket ile yansıttı. İşlemler boyunca Allan Hakko Merve Oflaz’ın yanından ayrılmadı.