İnternet’in günümüzde yaygınlaşması ve her eve girmesi ile beraber dizi izlemek konusunda televizyonların pabucunun dama atıldığı bir gerçek. Dizi tutkunları artık televizyonlarda kendilerine dayatılan, dakikalarca reklam izlemekten bıktıkları TV kanalları yerine dizi izleme platformlarını tercih ediyor. bu dizi platformlarından en ünlü olanlarından biri ise Amazon Prime Video.

Amazon Prime Video’nun Aralık 2020 programında hangi diziler var?

Amazon Prime video diğer dizi üreticisi ve yayınlayıcısı platformlarda olduğu gibi farklı beğenilere yönelik dizileri izleyicisinin beğenisine her ay sunuyor. Hele ki pandemi sürecinde karantinalarda bol bol boş vaktimizin olduğu günlerde bu teklif çok cazip ve güzel bir hale geliyor. O zaman bakalım aralık ayında Amazon Prime Video ‘da hangi içerikler var?

Amazon Prime Video ‘da Aralık Ayında Neler var?

Amazon Prime Video ‘da aralık ayı için ülkemizde izlenebilecek içerikler Sound of Metal, The Wilds, I ‘m your Woman, The Expanse, The Grand Tour Presents: A Massive Hunt  gibi muhteşem yapımlar yer alacak. Şimdi gelin beraber bu yapıtlardan biraz bahsedelim ve yayın tarihlerine bir göz atalım. Sound of Metal yapımı bir baterist olan Ruben’ın işitme duyusunu kaybetmesi ve doktorun durumunun daha kötüye gideceğini söylemesiyle değişen hayatını anlatıyor.

Film farklı atmosferi ile izleyiciyi kendine bağlıyor ve bir solukta bitirme garantisi veriyor. Türkiye için yayın tarihi ise 4 Aralık. The Wilds ise ise 10 bölümlük bir gençlik dizisi. Diğer gençlik dizilerinden farklı olarak macera ve hayatta kalma temaları işlenmiş sürükleyici macera dizisi bir uçak kazasında ıssız adaya düşen genç kızların yaşadıklarını anlatacak. Dizinin yayın tarihi ise 11 Aralık  I ‘m your Woman 1970’lerde geçen bir film. Eşinin suç dosyalarını bulan bir kadının mücadelesini anlatacak olan bu heyecanlı yapım’da The Wilds gibi 11 Aralıkta yayınlanacak.

The Expanse beşinci sezonuyla izleyiciyle buluşacak olan yapım çarşamba günleri yeni bölümleriyle platformda yer alacak. bir fantastik macera dizisi. Dizinin ilk gösterim tarihi ise 16 aralık. The Grand Tour Presents: A Massive Hunt yarış, macera, yolculuk herşeyin bir arada olduğu dizi yeni bölümüyle 18 Aralık’ta platformda yer alacak yapımlardan.