Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç, Los Angeles’ta Pasifik Okyanusu manzaralı muhteşem bir malikâne satın aldı. Malikânenin her bir alanında en son teknoloji ile donatılmış ürünler ve eşi benzeri bulunmayan manzara bir arada bulunuyor.

New York’ta haftalık olan çıkarılan Variety dergisi tarafından yapılan açıklamaya göre bu benzersiz malikânenin tüm fiyatının peşin olarak yapıldığını aktardı.

Yatırımlarına Bir Yenisini Ekledi

Ali Koç, değeri yaklaşık 19,5 milyon dolar eden bu benzersiz malikâneyi yaptığı görüşmeler sonucunda 5 milyon dolar indirimle 14,5 milyon dolara satın aldı.

Malikâne, Los Angeles’ın en ünlü ve pahalı caddelerinden biri olan Bird Caddesinde yer alıyor. Burası aynı zamanda Dünya’ca tanınan Hollywood’un en tanınan bölgesi Sunset Trip’i de tepeden görme fırsatını sunuyor.

Evin kocaman bir havuzu bulunuyor ve havuzda tepeden Los Angeles şehir manzarası da görülebiliyor. Bununla birlikte panaromik konumu itibariyle evin her bir köşesinde ayrı bir manzara görülebiliyor. Los Angeles, Pasifik Okyanusu ve ünlü Catalina Adası üçgeninin ortasında yer alan manzaranın muhteşem ve büyüleyici olduğunu söylemek mümkün.

Ali Koç, Los Angeles’ta 14.5 milyon dolara ev aldı

Ünlü bir Amerikalı girişimciye ait arazinin üzerine kurulan malikâne hem otomasyon sistemine hem de en son geliştirilen teknolojiye sahip donatımlara sahip olmakla birlikte SPA merkezi, spor salonu ve kendine ait bir barı bulunuyor.

Muhteşem Malikânenin Benzersiz Özellikleri

836 metrekarelik bir kullanım alanına sahip olan malikâne her bir detay atlanmadan inşa edilmiş ve dekorasyonu, fonksiyonelliği ve özellikleri ile tamamen benzersiz bir şekilde donatılmıştır.

6 araç kapasiteli bir araç kapasitene sahip olan alt garajın yanı sıra cadde tarafında da park yeri bulunuyor.

Kendine ait olarak tasarlanmış barında ise şarap rafı ve buzdolabı bulunuyor. Özel bir tasarımcı tarafından tasarlanan bu alanda ve ayrıca mutfakta yüzeyler paslanmaz çelikten yapılmış.

Gelecek konuklar için ise her birinde ayrı olarak bulunan tuvaletlerin de olduğu 4 misafir odası bulunuyor.  Suit tarzında yapılmış bu odaların her birinde ayrı bir manzara ve balkon da yer alıyor.