İki yıl öne Cansu Tosun’la evlenen ve bu yaz Hazal Kaya’yla evlenen Ali Atay yakın tarihlerde birer erkek çocuğu babası oldu. Türk İşi Dondurma filminde birlikte rol alan ve o günden beri daha yakın arkadaş olan Ali Atay ve Erkan Kolçak Köstendil, Atay’ın düğününde de birlikte eğlenmişlerdi. Atay ve Hazal Kaya’nın düğününde en çok eğlenen kişilerden birisi Vartolu Saadettin karakteri ile çok beğenilen Köstendil olmuştu.

Ayrıca Köstendil’in kuzeni olan Bülent Şakrak ve Hazal Kaya’da çok yakınlar. Hazal Kaya sık sık Şakrak’ı abisi olarak gördüğünü belirtiyor. Durum böyle olunca Bülent Şakrak-Ceyda Düvenci, Erkan Kolçak Köstednil-Cansu Tosun ve Ali Atay-Hazal Kaya çiftleri sık sık bir araya geliyor ve çocukları da birlikte büyüyor.

Ali Atay ve Fikret Ali

Erkan Kolçak Köstendil’in oğlunun ismi Marsel, Ali Atay ve Hazal Kaya ise oğullarına Fikret Ali ismini verdi. Köstendil son paylaşımlarından birisinde arabada Ali Atay ve oğlu ile birlikte kendisinin ve oğlunun fotoğrafını paylaşmıştı. Fotoğraf sosyal medyada kısa sürede büyük bir ilgi gördü. Ali Atay’ın oğlunu gören herkes oğlu ve kendisi arasındaki benzerlik karşısında şok geçiriyor.

Babalar ve oğullarının paylaşımından sonra fotoğrafa yapılan yorumlardan birisi de “hangisi babasına daha çok benziyor” sorusu oldu. Bu sorunun oyuncuların hayranları tarafından verilen kesin bir yanıtı var. O da Fikret Ali’nin babasının adeta bir kopyası olduğunu gösteriyor.

Hazal Kaya’dan Yanıt Gecikmedi

Ali Atay ve oğlu arasındaki benzerlik herkesin dikkatini çekerken, Köstendil’in oğlu Marsel’in güzel gözleri de dikkat çekti. Hazal Kaya da sosyal medyada oğlunu sık sık paylaşıyor. Kaya’nın hayranları da baba ve oğul arasındaki benzerliği sık sık dile getiriyor. Köstendil ve Atay’ın paylaşımına da yoğun bir şekilde buna benzer yorumlar yapılınca Kaya kendi hesabından başka bir paylaşım yaptı. Oğlunun aynı zamanda kendi bebekliğine de benzediğini vurgulayan Kaya buna dair kanıtlarının olduğunu da söyledi. Ancak Kaya kanıtları daha sonra hayranlarına sunmayı düşündüğünü de belirtti.