Alev Alev dizisi farklı konusu ve güçlü kadrosuyla bu sezonun beğenilen ve tutan dizilerinden birisi oldu. Son bölümde yaşananlar ise merakla izlendi. Ali’nin sonunda nişanlısı Çiçek’in yüzünü görüp gerçekleri anlamasıyla heyecan yükseldi.

Ali’nin bu gerçeği öğrenmesi dizinin finalinde yaşandı ve herkes sonrasında neler olacağını merak etmeye başladı. Dizinin bir diğer dikkat çeken karakteri İskender de dizinin dün akşam Twitter da TT olmasını sağladı. Dün akşam yaşananlar ve İskender sayesinde dizi yaklaşık 8 saat boyunca Twitter’da gündemde kaldı.

İskender ve Çiçek Arasındaki Restleşme

İskender’in bıçaklanması ile birlikte dizideki hareketlilik arttı. Bıçaklanma olayı üzerine Bülent’ten şüphelenildi, ama İskender kendisini bıçaklayanın Ali olduğunu biliyordu. Çiçek, Rüya’yı arayarak İskender’in Ali’yi ihbar etmemesini söyledi. Ama bu yeterli olmayınca da gidip İskender’i tehdit etti ve Ali’yi ihbar etmemesini söyledi. Bu tehditlerden çekinen İskender en sonunda kendisini bıçaklayan kişinin Bülent olduğunu söyledi.

Rüya ve Ömer Aşkı

Bu arada Ömer vurulunca Ozan ve Rüya gergin ve korku dolu zamanlar yaşadı. Ama Ömer uyanınca herkes rahatladı. Bu arada Rüya, Ömer için İskender’le görüşmeye gitti. Ancak bu durum Ömer’in sinirlenmesine yol açtı. İskender yüzünden araları açılınca artık duyguları iyice açığa çıkan Ömer Ozan’ın desteğiyle Rüya’yla görüşmeye karar verdi. Gidip doğrudan yüzüne konuşamayan Ömer, Rüya ile bir yemek yemek istediğini söyledi.

Alev Alev’de nihayet saklanan gerçek ortaya çıktı!

Cemre Giderek Daha Güçlü Bir Kadın Oluyor

Cemre ve Çelebi arasındaki savaş da son hızla devam ediyor. Cemre’nin akıl sağlığı raporu beklediği gibi çıkmıyor. Bu rapor için birileriyle görüşen Çelebi cemre’nin akıl sağlığının yerinde olmadığına dair bir rapor çıkartmayı başarıyor. Daha sonrasında da Çelebi, hem ambulansı hem de polisi yanına alarak Cemre’nin ya eve gelmek zorunda olduğunu ya da hastaneye yatırılacağını söylüyor.

Alev Alev'de nihayet saklanan gerçek ortaya çıktı! 1

Cemre çok zor bir kararla karşılaşsa da bu durumun altından kalkabileceğine dair umut vaat ediyor. Cemre karakteri dizinin en dikkat çeken güçlü kadın karakterlerinden birisi olmaya devam ediyor. Onun nasıl bir karar vereceği ve gelecek bölümde neler yapacağı merak ediliyor.