5 Kasım Perşembe günü Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Alev Alev dizisi adeta gündeme damga vurdu. Etkileyici sahneleri ve başarılı oyuncu performansları ile en çok beğenilen diziler arasında yerini aldı. Kadına şiddete yönelik yapılan göndermeleri ile herkesi çok etkiledi. Yangın sahnesinde yaşanan olaylarda çok başarılı bulundu. Dizi ilk bölümü ile izlenme rekorları kırmayı başardı. Aynı zamanda sosyal medyada da çok fazla konuşulan konulardan biri olmayı başardı. Başarılı dizinin ilerleyen bölümlerde de çok beğenilip ilgi göreceği anlaşılıyor. Dizinin her sahnesi ayrı bir olay yarattı. Özellikle yangın sahnesinde kadınların yaşadığı olaylar insanları çok etkileyen sahnelerden biri oldu. Bu sahne sosyal medyada da çok konuşuldu. Dizinin 2. bölümü büyük bir heyecan ile bekleniyor.

VİDEO | Alev Alev Dizisi 2. bölüm fragmanı izle | Show TV üzerinden  yayınlanan Alev Alev Dizisi dizisini full izle, ücretsiz izle HD izle

Yangın Sahnesi Çok Konuşuldu!

Başrollerini Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Hazal Ergüçlü, Berkay Ateş ve Cihangir Ceyhan’ın paylaştığı Alev Alev dizisi 5 Kasım Perşembe günü izleyiciler karşısına çıktı. İlk bölümü ile birlikte büyük bir beğeni kazanan dizinin özellikle yangın sahnesi çok etkiledi. Çalışanlarının da büyük ekmekler ile çektiği bu sahne yaklaşık olarak 10 günde çekildi. 400 kişilik bir ekip ile çekilen yangın sahnesinde her kostümün bir yedeği bulunduruldu. Aynı zamanda yangın sahnesi çekilirken sette yangın uzmanı, doktor ve itfaiye yer aldı. Her türlü tedbir alınarak çekilen bu dizide büyük bir emek söz konusu. Emeklerin karşılığı olarak da büyük bir ilgi gördüler.

Alev Alev dizisindeki gerçek yangın sahnesi izleyicilerden tam not aldı -  Magazin

Sosyal Medyada Büyük Ses Getirdi!

Alev Alev dizi yayınlanan ilk bölümüyle sosyal medyada çok konuşulan konular arasında yer aldı. Kadına yapılan şiddete yönelik sahneler çok fazla konuşuldu. Dizinin başarısı ve etkileyici konusu ilk bölümden anlaşıldı. Sosyal medyada özellikle Twitter’da diziye yer alan sözler çok fazla paylaşıldı.

Dizisinin sosyal mesaj içeren sahneleri sosyal medyada çok konuşuldu. Dizinin ilk bölümü sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri olmayı başardı. Daha sonra 2. fragmanı yayınlandı ve bu fragmanda son derece etkileyiciydi. 2. bölüm büyük bir heyecan ile bekleniyor. Dizide büyük bir başarı söz konusu.