Birsu Demir Alemin Kıralı dizisinde Oben karakteri ile herkesin beğenisini toplayan oyunculardan biri oldu. dizide canlandırdığı Oben karakteri son derece erkeksi bir karakter olduğu için şimdilerde Birsu Demir’i görenler tanımıyor. Yılların geçmesi ile birlikte daha da güzelleşen güzel oyuncu değişimi ile herkesi kendine hayran bıraktı.

Alemin Kıralı dizisinin Oben’i Birsu Demir değişimiyle şaşırttı!

Birsu Demir 12 yaşından bu yana televizyon ekranlarında yer alıyor. Henüz çocukken bu dizide yer almış ve şimdilerde değişimi ile gündem olmuştur. Özellikle sosyal medyada eski ve yeni fotoğrafı bir araya getirilerek ne kadar değiştiğini ve güzelleştiğini paylaşıyorlar. Bu dizide yer alırken daha küçük bir kız çocuğu iken şimdilerde çok güzel bir genç kız oldu. Aynı zamanda pek çok dizide ve filmde yer aldığı için başarısı ile de gündeme geliyor.

Alemin Kıralı dizisinin Oben’i Birsu Demir değişimiyle şaşırttı!

Birsu Demir Kimdir?
Herkesin Alemin Kıralı dizisi ile tanıdığı Birsu Demir İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul’da ilk okulu bitirir bitirmez Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde tiyatro bölümünde okumaya başladı. Çok küçük yaşta ekran karşısına çıkan oyunculardan biridir. Aynı zamanda küçük yaşına rağmen çok başarılı işlere imza atmıştır. Hepimizin Alemin Kıralı dizisindeki Oben karakteri ile tanıdığımız Birsu Demir aslında ekranlar karşısına ilk kez Büyük Buluşma isimli dizi ile çıktı.

Birsu Demir'in 9 yıldaki değişimi şaşırttı! - Magazin Haberleri - Milliyet

Son olarak yer aldığı proje  ise Son Çıkış  oldu. Küçük yaşına rağmen çok büyük başarılara imza atması gözlerden kaçmıyor. Şimdilerde çok güzel bir genç kız olan Birsu Demir Bir Demet Tiyatro isimli dizide de yer aldı. Çok başarılı isimler ile çalışıp kendini geliştirmeyi başardı. Son dönemde değişimi ve güzelliği çok konuşuluyor.

Birsu Demir'in son hali

Birsu Demir’in Yer Aldığı Film ve Diziler
Pek çok başarıya işe imza atan Birsu Demir ilk olarak 2004 yılında Büyük Buluşma isimli dizi ile ekran karşısında geçti. Daha sonra Beşinci Boyut, Bir Demet Tiyatro, Genco, Kara Yılan, O… Çocukları, Kars Öyküleri, Şefkat Tepe, Alemin Kıralı gibi dizilerde rol aldı. Her birinde çok büyük başarı sağladı. Son oynadığı proje ise 2015 yapımı olan Son Çıkış oldu. Özellikle fiziksel olarak geçirdiği büyük değişim son zamanlarda çok konuşuluyor.