Sevilen sunucu İkbal Gürpınar kötü günleri bir türlü geride bırakamıyor. Sürekli kötü haberler alan İkbal Gürpınar bu sefer aldığı haber ile yıkıldı.

Tüm dünyada etkisini sürdüren ve sağlık sistemlerini çökerten korona virüs salgını ülkemizde de git gide yaygınlaşıyor. Artık çevresinde ve ailesinde korona virüs tedavisi olmayan kalmamıştır. Pek çok ünlü isim de korona virüs gribine yakalanarak magazin gündemine oturmaya devam ediyorlar. Sevilen isim İkbal Gürpınar da korona virüs mikrobuna yakalanarak, bir süredir hastanede tedavi ediliyor.

Durumu Giderek Ağırlaşarak Yoğun Bakıma İhtiyaç Duydu

Tedavi gördüğü hastanede uzun süredir ağırlandığı halde virüs tedavisine karşı vücudu olumlu tepkiler vermiyordu. Doktorların bütün müdahale ve tedavisine cevap veremeyen ünlü sunucu İkbal Gürpınar durumu iyiye gitmek yerine her geçen gün kötüleşince yoğun bakım ünitesine kaldırıldı.

ANNESİNİ KAYBETTİ

Yaklaşık bir hafta kadar yoğun bakım ünitesinde korona virüsüne karşı mücadele eden tecrübeli sunucu İkbal Gürpınar doktorların ve yardımcı sağlık çalışanlarının büyük emeklerine bu kez karşılık vermiş, durumunu toparlayarak normal servis odasına kaldırılmıştı. Tedavi süresi oldukça sıkıntılı geçen İkbal Gürpınar sevenlerinin desteği ile hayata tekrar bağlanmayı başarmıştır. Bu zorlu dönemde kendisini yalnız bırakmayan sevenleri sunucuya sosyal medyadan sürekli destek verdiler.

OĞLU DUYURDU

Sevenlerinin ve ailesinin desteği ile yaşama geri dönen yılların sunucusu İkbal Gürpınar normal odada tedavisinin tamamlanmasını beklemeye başlamıştı ki tekrar kötü bir haber daha alarak büyük şoka uğramıştır.

Biricik Annesi De Aynı Hastalıktan Hayatını Kaybetti

Uzun süredir hayata tekrar tutunmak için yaşam mücadelesi veren İkbal Gürpınar bu dönemde sürekli kötü haberler alarak büyük moral bozuklukları yaşıyordu. Tam her şey yoluna girdi, tedavi de olumlu ilerliyor derken İkbal Gürpınar bu kez de kendisini şok eden bir haber aldı. Kendisi gibi korona virüs tedavisi gören annesi maalesef virüsün gücüne yenik düşmüş ve hayatını kaybetmişti.

BABASINI DA KAYBETMİŞTİ

Aldığı bu haber ile hayatı başına yıkılan İkbal Gürpınar en büyük desteği yine sevdiklerinden alıyor. Sevenleri yaptıkları dualar ile sunucunun her fırsatta yanında olduklarını belirtiyorlar.