Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Akrep isimli yeni dizi bu akşam seyirciler ile buluşmaya hazırlanıyor. Başrol oyunculuğunu Demet Akbağ ve Evrim Alasya isimli usta oyuncular üstleniyor. Dizi severler şimdiden dizinin kalitesini anladı ve büyük bir heyecan ile yeni dizinin başlamasını bekliyor.

Son zamanlarda pek çok yeni dizi yayınlanıyor ve sektörde tutunmaya çalışıyor. Eski diziler kemik bir kitleye sahip olduğu için yeni dizilerin tutulması ve reytinglerini iyi bir şekilde yürütülmesi biraz zor oluyor. Dizinin yayınlanan fragmanları ile büyük bir beğeni toplaması yeni bölümünde çok büyük bir seyirci kitlesine ulaşacağını gösteriyor.

Akrep dizisinde İstanbullu Gelin detayına dikkat etmelisiniz!

Aynı zamanda şimdiden sosyal medyada konuşulan diziler arasında yer almayı başardı. Yeni bölümünün yayınlanması ile çok büyük bir beğeni kazanacak gibi görünüyor. Star TV sosyal medya hesaplarından dizi ile ilgili paylaşımlarda bulundu. Gerek konusu gerek oyuncuları ile şimdiden büyük bir başarı toplamayı başardı.

Akrep Dizisinin Konusu

Bir kadının annesine karşı savaş açmasını konu alıyor. Kendi hayatını yaşayamayan anne kızına da engel olmaya çalıştığı için aralarındaki iletişim kopukluğu gözler önüne seriliyor. Dizinin başrollerinde olan Evrim Alasya Kırmızı Oda isimli dizide Meliha rolü ile çok büyük bir beğeni kazanmıştı.

Akrep dizisinde İstanbullu Gelin detayına dikkat etmelisiniz! 1

Bu durum dizinin reytingleri ne de yansıyacak gibi görünüyor. Fakat Kırmızı Oda dizisi ile rakip olacakları için seyircilerin hangisine yöneleceği henüz bilinmiyor. Kırmızı Oda dizisi cuma günlerinin en çok izlenen dizilerinden biri oluyor. Akrep dizisi bu diziyi karşısında nasıl bir direniş gösterecek büyük bir merakla bekleniyor.

Akrep Dizisi 1. Bölüm Fragmanı

 Star TV ekranlarında bu akşam yayınlanmaya başlayacak olan Akrep isimli dizinin fragmanı yayınlandı. Çok başarılı bir oyunculuk performansı gösterecekleri fragmandan anlaşılıyor. İzleyicileri çok güzel bir yapım bekliyor. Başrollerini Demet Akbağ ve Evrim Alasya gibi çok başarılı isimler canlandıracak. İstanbullu Gelin ile ilgili büyük bir detay yer alıyor.

Akrep dizisinde İstanbullu Gelin detayına dikkat etmelisiniz! 2

İstanbullu Gelin dizisinde yer alan yalı şimdi ise bu dizide kullanılacak. İzleyicilere bir yandan yeni bir dizi edası verirken bir yandan da İstanbullu Gelin havası esecek. Bu yalının iç dekorasyonunun değiştiği gözlerden kaçmıyor. Dizinin yeni bölümü büyük bir heyecan ile bekleniyor. Bu akşam 20.00 da Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.