Büyük ses getirecek proje olan Akıncı dizisi ekranlara çıkmaya hazırlanıyor. Dizi ATV ekranlarında seyirciyle buluşacak ve cuma akşamları yayınlanacak. Proje için oldukça güçlü bir kadroyla aylardır ciddi bir çalışma sürdürüldü. Benzersiz bir yapım olacak ve seyirci çok farklı bir hikâye ile karşılaşacak. Kadrosu ve görselliğinin gücü ile seyirciyi kendine hayran bırakacak bir proje yolda.

Akıncı dizisinin oyuncu kadrosunda çok iddialı isimler var!

Yeni Yılın Yeni Projesi: Akıncı Dizisi

Akıncı dizisi yeni yıl ile birlikte Atv ekranlarında. Dizinin 2021 yılının başlangıcı ile Ocak ayının ilk Cuma gününde yayınlanması planlanıyor. Güçlü kadro aylar süren sıkı bir çalışmanın içine girdi. Uzun süren hazırlıkların ardından Akıncı Dizisi ekibi sabırsızlıkla yeni senede ekranlarda seyirci ile buluşmayı bekliyor.

Kadro Çok İddialı

Projede tüm kadro özenle seçilmiş ve çok güçlü. Başrolü hepimizin tanıdığı, ekranların aranılan yüzü olarak bildiğimiz önemli oyuncular paylaşıyor. Başrolde erkek oyuncu olarak Şükrü Özyıldız yer alacak. Ünlü oyuncu Şükrü Özyıldız’a eşlik edecek kadın başrol ise yakından tanıdığımız yine iddialı oyunculardan biri, Büşra Develi olacak. Bu kadro duyanları çok heyecanlandırdı. Seyirci gibi, başrol oyuncuları Özyıldız ve Develi de heyecanlarını röportajların da sık sık dile getiriyor. Oyuncuların bu proje ile kariyerlerinde daha da önemli bir noktaya gelmeleri bekleniyor. Oyuncuların yıldızlarının daha da  parlayacağı düşünülüyor.

Akıncı dizisinin oyuncu kadrosunda çok iddialı isimler var! 1

Akıncı dizisinde bir kahramanlık hikâyesi işlenecek. Şükrü Özyıldız rolü için 5 aylık süreçte ciddi bir çalışma disiplini kazandı. Dizideki karakteri için formunu özenle koruyor. Büşra Develi ise rolüne oldukça adapte olmuş durumda. Verdiği röportaj ve sosyal medyasında sık sık yeni projesinden söz ettiği duyuluyor.

Akıncı dizisinin oyuncu kadrosunda çok iddialı isimler var! 2

Kadroda Özyıldız ve Develi’ye çok güçlü isimler de eşlik ediyor. Bu isimler yine hepimizin ekranlardan bildiği ve hayranlıkla izlediği isimler. Tolga Tekin, Serhan Onat, Yıldıray Şahinler, Erkan Bektaş, Atakan Hoşgören, Sermet Yeşil, Müge Boz, Didem İnselel ve Ayça Erturan. İsimlerden de görüldüğü gibi Akıncı dizisinin kadrosunda çok iddialı isimler var. Atv ekranlarının gözdesi olması beklenen proje, ekranlara gelmek için gün sayıyor.