Ekranın merakla beklenen dizilerinden biri olan Akıncı dizisinin çekimleri hız kesmeden devam ediyor. Yayınladığı fragmanlarla dikkat çeken dizi geçtiğimiz günlerde yayınladığı yeni fragmanıyla iddialı olduğunu bir kez daha gösterdi. Yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in  üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Veli Çelik yer alırken senaristliğini Hakan Kendal üstleniyor.

Dizinin yapım şirketi ise NTC Medya üstlenmiş durumda. Yayınladığı fragmanlarla bir bilim kurgu havasında olan dizi izleyiciyi aksiyon sahneleriyle büyüleyeceğe benziyor. Fragmanda Akıncı karakterinin “Ben Akıncı Beyi Turhanoğlu Fatih. Kanımın son damlasına kadar sultanımın şehrini koruyacağım sözleri fragmanın en dikkat çekici detayı oldu. Modern bir kahramanlık hikâyesi olmasıyla da ülkemizde bir ilk olacak dizi merakla bekleniyor.

Akıncı Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Akıncı dizisi konusu, fragmanları, izleyiciye sunduğu görsel şölenin yanı sıra güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Geçtiğimiz günlerde GQ Türkiye ödüllerinde yılın oyuncusu seçilen Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi başrolleri paylaşıyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Didem İnselel, Müge Boz, Sermet Yeşil gibi önemli oyuncularıyla da iddiasını bir kez daha kanıtlıyor.

Akıncı oyuncuları kimler? Akıncı dizisi ne zaman başlıyor? Akıncı dizisi  yönetmeni kim, nerede çekiliyor? Akıncı dizisi ATV fragmanı! | Haberler.com

Akıncı Dizisinin Konusu 

Kökleri Osmanlı ‘ya dayanan modern bir kahramanın günümüzde verdiği zorlu mücadeleyi konu alan dizi Modern bir halk kahramanı temasıyla karşımıza çıkıyor. Aşka inancı kalmayan süper kahramanımız hiç beklemediği bir anda âşık oluyor. Aynı zamanda İstanbul’u korumak için amansız bir mücadele içerisine giriyor. İstanbul’un tarihi semtlerinde ve özel olarak kurulan platolarda çekimleri devam eden dizi izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Akıncı dizisi Büşra Develi ve Şükrü Özyıldız'ı buluşturuyor! Akıncı dizisi  ne zaman başlayacak?

Akıncı Dizisi Yayın Tarihi 

İlk fragmanı yayınlandığı günden itibaren sosyal medyada büyük ilgi gören yayınlanan her teaserıyla merak uyandıran modern bir kahramanlık hikâyesi ile karşımıza çıkan dizinin şu ana kadar üç fragmanı yayınlanmış durumda. Henüz yayınlanacağı tarih ve gün belli olmayan dizinin ocak ayında izleyiciyle buluşması bekleniyor.

İzleyicinin yanı sıra oyuncular da dizi için çok heyecanlı, seyirciyle buluşmak için sabırsızlanan dizinin Akıncı’sı Şükrü Özyıldız heyecanını dile getirdi. Yeni dizisi için çok heyecanlıyım çok güzel bir dizi geliyor, bu dizide yer almaktan gurur duyuyorum ifadelerini kullanan başarılı oyuncu hayallerinin gerçekleştiğinden bahsetti.