Son yıllarda oyuncular kendilerini gösterecek projeler bulamıyor ve bu nedenle bir düşüş yaşıyor. Fakat Ahsen Eroğlu ve Ayça Ayşin Turan’a şans erken güldü. Güçlü çıkışları ile isimlerinden bahsettirmeyi başaran Ahsen Eroğlu ve Ayça Ayşin Turan yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptılar. İddialı projelerin İddialı isimleri arasında yer aldılar.

İddialı Projeler İle Birbirlerine Rakip Oldular…

Birbirinden güzel ve başarılı oyuncular yeni sezonun iddialı dizilerinde rol almaya başladılar. Pazar akşamlarının sevilen yapımları arasında yer alan iki farklı yapım iki rakip isim ile karşı karşıya gelecek. Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Arıza dizisinde canlandıracağı Halide karakteri ile Ayça Ayşin Turan ekranlara gelirken Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde Ahsen Eroğlu Dicle karakteri ile ekranlara geliyor.

Şans Ahsen Eroğlu ve Ayça Ayşin Turan’a güldü, şimdi rakip oldular!

Aynı gün ekranlara gelen Arıza ve Menajerimi Ara dizilerinin reyting sonuçları birbirine çok yakın iki dizidir. Adeta bir yarış içinde olan iki dizi yeni oyuncuların yeni performansı ile yön değiştirecek mi?

Birbirine Rakip Dizilerde Yeni Başrol Oyuncuları

Yarış halinde olan diziler arasında yer alan Arıza dizisi ve Menajerimi Ara dizisi başrollerine kattıkları yeni oyuncular ile rekabeti sürdürebilecek mi merak ediliyor. Yeni ve genç oyuncular ise uzun aradan sonra şanslı olmanın mutluluğunu yaşıyor. Sosyal medya platformunda aktif bir şekilde yaşam süren iki isimden kareler gelmeye başladı.

Şans Ahsen Eroğlu ve Ayça Ayşin Turan'a güldü, şimdi rakip oldular! 1

Çok eğlenceli bir kişiliği olan Ahsen Eroğlu’un ilk karesi setten oldu.” Bugün güzel şeyler yapmaya çalışıyoruz” notunu düştü.  Set arkadaşlarının da bulunduğu sempatik pozunu sosyal medya hesabından paylaştı. Saf ve duru güzelliği ile Arıza dizisinde rol alacak olan Ayça Ayşin Turan bir ara Yeşim Salkım’dan da çok güzel övgüler aldı.

Şans Ahsen Eroğlu ve Ayça Ayşin Turan'a güldü, şimdi rakip oldular! 2

Ayça Ayşin Turan’da başarılı oyunculuğu ile bilinen bir isimdir. Yer aldığı birçok dizide kendini göstermeyi başardı ve başarılı bir oyuncu olarak ekranlarda yer aldı. Sosyal medyayı aktif kullanan Ayça Ayşin Turan’da güzel gülüşü ile pozlar vererek sosyal medya hesabından paylaştı.