Son zamanların en çok konuşulan konularından biri değil Sihirli Annem dizisinin yeni bir kadro ile birlikte Acun Ilıcalı’nın dijital platformda yayınlanacak konusu oluyor. Dizinin bambaşka bir kadro ile çekiliyor olması eski katlı oyuncularını biraz kızdırdı. Sihirli Annem dizisi yayınlandığı döneme damga vuran ve günümüzde bile hala çok fazla izlenen dizilerden biridir.

17 yıl sonra yeniden çok farklı bir kadro ile karşımıza çıkıyor. Dizinin ilk bölümünün yılbaşından sonraki gün yayınlanacağı söyleniyor. Herkesin büyük bir heyecanla beklediği bu dizi oyuncu kadrosunu açıkladı.

Evin annesi Betüş

Dizinin geçmiş yıllardaki gibi ilgi görüp görmeyeceği ise merak konusu. Eski kadro ile hiçbir şekilde irtibata geçmeden oyuncu kadrosunun belirlenmesi oyuncuların sinirlenmesine sebep oldu. Sosyal medyadan yaptıkları açıklama ile tepkilerini ortaya koydular. Hiç değilse sosyal medyadan değil kendilerinin bireysel olarak öğrenmesini beklediler. Bu konu ile ilgili henüz Acun Ilıcalı’dan bir açıklama gelmedi.

Sihirli Annem Dizisinin Eski Oyuncuları Kızdı!

2000’li yıllara damga vuran dizilerden biri olan Sihirli Annem dizisi Acun Ilıcalı’nın yeni kanalı için farklı bir oyuncu kadrosu ile çekimlere hazırlanıyor. Bu durum karşısında eski oyuncular son derece sinirlendi. Kendilerine hiçbir şekilde teklif gelmediğini ve bu konu ile ilgili hiçbir haber verilmediğini söyledi. İnci Türkay  Şahap Sayılgan, Gizem Güven, Zeynep Özkaya, Jess Molha, Michele Cedolin ve Jennifer Boyner gibi dizinin başrol oyuncuları sosyal medya hesabından ortak bir açıklama ile kırgınlıklarını böyle dile getirdi. Paylaşımlarını içerisinde vefa ve etik kavramının yok olmasına söylendiler. Aynı zamanda dizinin yeni kadrosu da belirlendi. Dizinin yeni kadro ile sevilip sevilmeyeceği konusu merak ediliyor.

Eski oyuncular kırgın!

Sihirli Annem Dizisinin Yeni Kadrosu Belli Oldu!

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu olan Exxen kanalından Sihirli Annem dizisi yeniden yayınlanmaya başlayacak. Sihirli Annem dizisi eski kadrosundan ziyade yeni bir kadro oluşturarak çekimleri başladı. Dizde en sevilen karakterlerden biri olan Betüş karakterini ilk versiyonunda İnci Türkay canlandırırken yeni versiyonunda ise Açelya Topaloğlu isimli 34 yaşındaki güzel oyuncu canlandıracak. Diğer bir sevilen isim ise Dudu Peri olmaktadır.

Sihirli Annem'in senaristinin büyük gafı sosyal medyada olay oldu!

Dudu peri kızı Betüş’ün bir fani ile evlenmesine karşı olan kötü bir peri olarak geçiyor. 17 yıl önceki versiyonunda Dudu peri karakterini Nevra Serezli gibi çok usta bir oyuncu canlandırırken yeni versiyonunda ise başarılı oyuncularından biri olan Nergis Kumbasar isimli oyuncu canlandıracak. Betül karakterinin eşi olan Sadık karakterini yıllar önce Şahap Sayılgan isimli oyuncu canlandırırken şimdi yapılacak versiyonunda ise Emre Altuğ canlandıracak.