Tv8’de ekranlara gelen ve hemen hemen her gün yayınlanan Masterchef programı reytinglerde üstün başarı göstererek 4. Sezonu ile yayınlanmaya devam ediyor. Reyting rekorları kıran ve herkesin merakla izlediği MasterChef yarışmasının elenen isimleri ifşalınıyordu. Son dönemlerde oldukça çalkantılı günlerini yaşayan Masterchef programının sonunda sorunu çözüldü ve köstebeği yakalandı.

Acun Ilıcalı yemi attı Masterchef ifşacısı oltaya takıldı! TV 8'de  haftalardır aranan Masterchef köstebeği bakın kim çıktı, meğer... - Takvim

Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun jüri koltuğunda oturduğu MasterChef Türkiye programının uzun süredir merak edilen konularında ifşa sorunu yaşanıyor. Özellikle elenen ismin bir hafta önceden sosyal medya hesaplarında dolaşması Acun Ilıcalı’yı çileden çıkarmıştı. Uzun süredir aranan ve merak edilen o ifşacı isim ile ilgili sonunda yakalandı haberleri çıktı.

Elenen İsimler Sosyal Medyada Dolaşıyordu

4 Sezonu ile ekranlara gelen MasterChef Türkiye’de elenen isimlerin bir hafta öncesinden sosyal medyaya sızdırılması reytinglerin düşmesine de neden oldu. Ancak bu durum nedeniyle zor durumda kalan Acun Ilıcalı ekibi ile birlikte bir dedektif gibi iz sürerek köstebeği buldu.

Acun Ilıcalı Masterchef'teki köstebeği buldu - Kültür Sanat -  www.ajanshatti.com - Ajans Hattı

Acun Ilıcalı ve ekibi ilk başlarda kendi içlerinde bir köstebek ararken başarısız oldu. Ancak yemleme taktiğini uygulamaya karar veren ekip böylelikte köstebeği tespit etti. Geçtiğimiz haftalarda Acun Ilıcalı tarafından elendi olarak yayılan o isim yine sosyal medya hesabından yayılmaya devam etti. Ancak o isim hafta boyunca oldukça başarılı olunca ifşacıya olan güven oldukça azaldı.

Acun Ilıcalı Köstebeğin Fişini Çekti

Her şey tam olarak Acun Ilıcalı’nın istediği gibi olduğu için reytingler yükselmeye ve ifşacının da yıldızı sönmeye başladı. Sosyal medyada yayılan bu ismin yarışmadan elenmemesinin yanı sıra bir de büyük başarı yakalaması ifşacının fişini çekti.

Her hafta yarışmadan bilgi sızdırılması artık Acun Ilıcalı’nın canına tak etmişti ve bu sorun reytinglere de yansımıştı. Sorunu düzeltmek için büyük bir özveri ile çalışan Acun Ilıcalı ve ekibi ile ilgili köstebeğin kim olduğunu bulduğu iddiaları ortaya atıldı. Henüz böyle bir iddianın olmasının yanı sıra köstebek herkes tarafından biliniyor. Ancak bu ifşacının ortaya attığı yeni ismi elenmemesini ve hafta boyunca iyi bir mücadele ile ekranlara gelmesi ifşacının yıldızını söndürmüş oldu.