Çok konuşulan isimlerden biri olan Acun Ilıcalı geçen gün yaptığı paylaşım ile herkesi çok şaşırttı. Yaptığın her iş ile büyük bir başarı sağlayan ve uzun süre konuşulan Acun Ilıcalı Exxen isimli dijital platform ile sevenleri karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Acun Ilıcalı Türkiye televizyoncuları arasında en başarılı isimlerden biri haline geldi.

TV8 kanalından sonra dijital platforma geçiş yapması herkesi çok şaşırttı. Acun Ilıcalı ” İnşallah batmayız. ” sözleri ile tedirgin halini dile getirdi. Acun Firarda isimli program ile hayatımıza giren Acun Ilıcalı çok başarılı programlara ve yapıtlara imza atmıştır. Pek çok kanalda çalışmış ve daha sonra kendi kanalına açmaya karar vermiştir.

1564563411649-jgh.jpg

Kanalda yaptığı her iş insanlar tarafından çok beğenilmiş ve desteklenmiştir. Türkiye’nin en büyük televizyon kanalları arasında TV8 kanalda yer alıyor. Exxen isimli dijital platformda standartların üzerine çıkacağını ve normal televizyon isteklerini yerine getirmeyeceğini belirti. Pek çok hayalini hayata geçirmek için böyle bir platforma ihtiyacı olduğunu söyledi.

Exxen Netflix’e Rakip Mi Oluyor?

Exxen Acun Ilıcalının satın aldığı dijital programlardan biridir. Bu platformda pek çok çeşit de dizi film ve program yer alacak. Dünyanın en çok abone olduğu Netflix platformunun geride bırakacağı söyleniyor. Acun Ilıcalı dünya standartlarının bile üzerine çıkmayı hedefliyor. Bu platformda henüz tam olarak neler yapılacağı belli olmasa da çok yakın bir zamanda sevenleri ile buluşacak.

600x314-exxen-nedir-exxen-ucretli-mi-olacak-1601045248239.jpg

Sevenleri ile buluşma tarihinin yılbaşı olacağı söyleniyor. İbrahim Büyükak isimli oyuncunun da bu platformda adının geçtiği söyleniyor. İbrahim Büyükak bu platform için dizi yazıyor. Acun Ilıcalı sadece Türkiye için programlar yapmak istemeyip bütün dünyaya çıkmak istediğini söyledi.

Exxen’da Yer Alan Programlardan Biri Komedi Dükkânı Olacak!

En sevilen programlardan biri olan Komedi Dükkânı Acun Ilıcalı’nın yeni platformunda yer alacak. Uzun yıllarda çeşitli kanallarda yayınlanan Komedi Dükkânı isimli program pek çok kişinin sevdiği programlardan biridir. Exxen platformunda yer alacak olan Komedi Dükkânı isimli program büyük bir ilgi gelecek gibi görünüyor.

Eksen Dijitale Kayıyor: Acun Ilıcalı'nın Yeni Dijital Platformu 'Exxen' -  Kaan'ın Tavsiyesi

Aynı zamanda Sihirli Annem dizisi geçmişten bu zamana en sevilen dizilerden biridir. Acun Ilıcalı bu dizinin yeni uyarlaması ile platformda yayınlanacağını söyledi. Söylentiler arasında ekibin ve oyuncuların çekime hazır olduğu söyleniyor.