Acun Ilıcalı yeni dijital platformu olan Exxen için çalışmalara devam ediyor. Sürekli yeni projeler ile gündeme gelmeyi başarıyor. Yapacağı diziler ve programlar ile şimdiden çok konuşulmayı başarmıştır. Exxen isimli dijital platform kanalının yılbaşından hemen sonraki gün açılacağı söyleniyor. Bu kanal için söz konusu olan bütün dizi ve programların çekimine şimdiden başlanmış bulunuyor.

Acun Ilıcalı bir dizi siparişi daha verdi, başroldeki ünlüye çok şaşıracaksınız!

Bu konuda Acun Ilıcalı’ya arkadaşlarından da çok büyük bir destek eksik olmadı. Son zamanlarda Acun Ilıcalı sadece yapacağı projeler ile gündeme gelmeye başladı. Yeni dizi çalışmalarına da şimdiden başladıkları söz konusu oldu.

Acun Ilıcalı bu yolda ya batacağını ya da çıkacağını söyleyerek durumunun ne kadar kritik olduğunu belirtti. Acun Ilıcalı’nın eski dizileri çekmeye başlaması ile şimdiden belirli bir kitle tarafından merakla kanalın açılması bekleniyor. Peki, yeni proje için aklında bulunan başrol oyuncusu kim ve projenin ismi ne?

Hasan Can Kaya Exxen ‘da!

Acun Ilıcalı her daim başarılı ve iddialı işler ile gündeme gelmeyi başaran çok başarılı yöneticilerden biridir. Son zamanlarda aldığı kanallardan biri olan Exxen ile ilgili yaptığı çalışmaları büyük bir hız ile sürüyor. Yeni yayınlanacak olan projesinde çok büyük bir dikkat çekeceği ve herkes tarafından yoğun bir ilgiye maruz kalacağı söyleniyor.

Acun Ilıcalı bir dizi siparişi daha verdi, başroldeki ünlüye çok şaşıracaksınız! 5

Youtube camiasının çok sevilen isimlerinden biri olan Hasan Can Kaya yeni proje ile Exxen kanalında yer almaya başlıyor. Acun Ilıcalı sosyal medya paylaşımı ile bu durumu bildirdi. Hasan Can Kaya 2 milyon  takipçisi ve çok sayıda izleyicisi bulunuyor. Peki, hangi proje ile devam edecek? Konuşanlar isimli proje ile mi devam edecek yoksa bambaşka bir proje ile mi karşımıza çıkacak?

Hasan Can Kaya YouTube’u Bırakıyor Mu?

Youtube’un sevilen ve çok izlenen isimlerinden biri olan Hasan Can Kaya Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu olan Exxen kanalında yer almaya başladığı için Youtube’da ki izleyicileri çok büyük bir tepki göstermeye başladı.

Youtube’u bırakacağı kesin olarak söylenebilir. Belki farklı içerikler ile devam edebilir fakat Konuşanlar ile devam etmesi mümkün değildir. İzleyicileri bu duruma çok büyük bir tepki gösteriyor.

Acun Ilıcalı bir dizi siparişi daha verdi, başroldeki ünlüye çok şaşıracaksınız! 6