Gülden Karaböcek  zamana  meydan okuyan görüntüleri ile şaşırttı. 67 yaşında olan Gülden Karaböcek geçip giden yıllara  inat aynı güzelliğini koruyor. Kızı Nur ve sevenlerinin katıldığı küçük bir kutlama ile doğum gününü kutladı. Yeni yaşından kareler paylaşan Gülden Karaböcek eski fotoğraflar ile tekrar gündeme geldi. Eskode kalmış bir olayın yeniden gündeme gelmesine sebep oldu. Ablasının eşi ile birliktelik yaşayarak yuva kuran Gülden Karaböcek ablası Neşe Karaböcek’e adeta ihanet etmiştir. Bu olay sonucunda ablası ile ilişkisini bitirdi. Yuva yıkan kadınlar arasında tek Gülden Karaböcek yer almıyor. Ablasına ihanet eden bir diğer isimde Nazan Öncel’dir.

806x378-nese-karabocekten-sok-itiraf-1505553798655

Film Konusu Gibi İhanet!

Ablasının eşini elinden alan Gülden Karaböcek’in ve ihanete uğramış abla Neşe Karaböcek’in hikâyesi roman olur, film olur türden bir  olaydır. Bu olay ile araya soğukluk girmiş ve küsmüşlerdir. Yıllardır devam etmekte olan bu husumet ölünceye kadar da devam edecek gibi görünüyor. Neşe Karaböcek beş yaşında sanata merak salmıştır. Sesiyle büyük başarılar sağlamıştır. Ünlü bir şarkıcı olma yolundayken kardeşler arasındaki husumet olayları çıkmaza sokacaktır.

Abla Neşe Karaböcek Kardeşinin Ünlü Olmasını Engellemeye Çalıştı

1974 yılında Gülden Karaböcek müzik ile uğraşmak istemiştir. Yoluna engeller koyan abla Neşe Karaböcek ailesini de bu fikre ikna etmiş ve kardeşinin şarkıcı olmaması için elinden geleni yapmıştır. Eski eş konumunda yer alan Atilla Alpsakarya fırsattan istifade ederek Gülden Karaböcek’e iş teklifinde bulunur. Çift ayrıldıktan sonra Neşe Karaböcek eşinin yanında şarkıcılık yapmayı bırakmıştır. Ailesinin dışlamış olduğu Gülden Karaböcek’e yardım eden ve onu himayesine alan Atilla Alpsakarya’nın ise planı çok başkaydı.

Ablalarının eşleriyle evlendiler! Gülden Karaböcek - Neşe Karaböcek ve Nazan Öncel...

Atilla Alpsakarya kendi için şarkıcı yetiştirmeyi amaçlıyor ve bunun için de Gülden Karaböcek ile evlendi. Gülden Karaböcek ise bunu zorunluluk olarak görür ve evlenir. Daha önceki sözlerinde Gülden Karaböcek eş gibi olmadıklarını bir mecburiyet evliliği olduğunu belirtmişti. Neşe Karaböcek kardeşini affetmeyeceğini defalarca dile getirmiş olsa da kardeşler arasında ara sıra yelkenler suya düşüyor ve barış rüzgârları esiyor. Pınar Güvenel ile ablası Nazan Öncel arasındaki husumet de benzer biçimdedir. Pınar Güvenel’in iddialarına göre ablası ile kocası birlikte oldu ve ailesiyle zor günler geçirdi. Eşi Akşit Togay ve ablası Nazan Öncel hiçbir şekilde açıklamada bulunmadı.