Hindistan da yaşanan bir olay tam anlamıyla akıllara durgunluk veren nitelikteydi. Yaşanan bu iğrenç olayda 6 yaşındaki  küçük kız çocuğuna hem cinsel istismar girişiminde bulunan 3 sapık adam ayrıca küçük kız çocuğuna büyü yapmak için vahşi bir şekilde ciğerini söküp aldı Hindistan’da yaşanan bu olay resmen skandal oldu. Akıllara durgunluk veren bu olay Hindistan halkını ayağa kaldırdı

Küçük Kız Çocuğuna İğrenç Olay

Hindistan’ın Uttar Pradesh eyaletinde yaşayan 6 yaşındaki küçük kız çocuğu; sihirci, büyücünün yeğeni ve bunların arkadaşı tarafından cinsel istismara uğratılıp vahşi bir şekilde öldürüldü. Bu olayla yetinmeyen 3 sapık 6 yaşında olan kızın akciğerlerini de büyü yapma gerekçesi ile kesip çıkarmışlar. Küçük kıza bu iğrenç olayı yaşatan caniler polis tarafından gözaltına alındıkları ve çıkarıldıkları mahkeme tarafından  tutuklandılar.

Hindistan’da Akıl Almaz Olay

Söz konusu olay Hindistan’ın Uttar Pradesh eyaletinde yaşandı. Parshuram isimli sözde büyücü sabah saatlerinde yanına 20 yaşındaki öz yeğenini ve 31 yaşındaki erkek arkadaşı Beran isimli kişiyi alarak 6 yaşında olan küçük kız çocuğunu evinin önünden zorla kaçırdılar.

6 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan 3 sapkın, büyü yapmak  için de ciğerini kesip çıkarmış - - Gazete Demokrat - Gündem ve Son Dakika  Haberleri

Bu üç sapık küçük kızı cinsel anlamda istismar ettikten sonra cani bir şekilde katlettiler. Polis tarafından kısa bir süre içerisinde yakalanan ve gözaltına alınan şahısların itirafı ise utanç verici nitelikteydi. Sözde büyücü olduklarını ifade eden üç zanlı büyü yapmak için ciğerini kesip aldıklarını belirttiler.

Küçük Kız Çocuğunun Olaylı Ölümü

Polis tarafından kısa bir kovalamaca sonrası gözaltına alınan sihirci ve  büyücü Parshuram, polis gözetiminde verdiği ifadesinde çocuk sahibi olamayan bir kadına çocuğu olsun diye böyle bir işe kalkıştıklarını anlattı.

Çocuk sahibi olması için sihir yapmak istediklerini ve kızın söktükleri ciğerini yemesi sonucu kadının çocuk sahibi olabileceğini düşündükleri için bu şekilde bir yöntem seçtiklerini belirttiler.  Eyalet başkanı ise olaydan sonra yaptığı açıklamada bu olayın peşini bırakmayacaklarını sapkın ruhlu zanlıların en ağır ceza ile cezalandıracaklarını ifade etti. Eyalet başkanının oldukça üzgün olduğu anlaşıldı.